Rowenta

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• mosható epilálófej
  • 24 forgótárcsa Y alakban - optimálisan elhelyezve
  • 24 masszírozó gömb
  • 2 forgási sebesség
  • kompakt méret, új modern design

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Az epilálás nem kellemes, de hosszútávon jó, viszonylag kitépi az összes szőrt:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

NyusziCsiga

2018. április 16.

Nem tudom hogy csak az enyém volt hibás vagy mind ilyen de egy idő után használat közben hihetetlenül elkezdett melegedni, egyszer meg is égetett. És a szőrt sem szedte ki teljesen egy csomó helyen csak eltépte.
Elég hangos kis gép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Elég hangos kis gép.

balankaa01

2017. július 11.

Ezt kaptam születésnapomra. Eddig mindig csak borotvát használtam... Nem tudom, hogy most elhagyom-e. :)
Egy hete borotváltam utoljára, de nem nő vészesen gyorsan a szőröm, úgyhogy még épphogycsak szúrt. Azt írja, hogy a 0,5 mm-s szőrszálakat is eltávolítja. Nem tudom. Az aprókkal semmit nem kezdett, a hosszabbakat meg kiszedte, de úgy látom, hogy nem tövestől, legalábbis nem mindet, így nem lett teljesen sima a lábam. Legközelebb 1-2-3 mm-s szőrökkel próbálkozok majd, remélem, jobban fog teljesíteni.
Nekem egyébként elég fájdalmas, a hangjával felverem a házat, meg úgy rezeg, mint aki szét akar esni, emiatt elzsibbad a kezem... :D De legalább kézre esik.
Megelőlegzek egy négyest, remélem, elégedettebb leszek vele a jövőben.

Ja amúgy a dobozon van valami kis műanyag cucc, ami elvileg az érzékeny területekre van, na, ez az enyémben nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Megelőlegzek egy négyest, remélem, elégedettebb leszek vele a jövőben.

WorkingClassGirl

2016. augusztus 1.

Nekem is ilyen kis cukim van. Szerintem teljesen jó epilátor, semmi extra, de jól működik, szép, pici (marokba simulós) és jó az ára. Megvan már egy ideje és még semmi baja. Jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

dorinakemeny

2016. augusztus 1.

Nemrég vásároltam mert igen kedvező volt az ara 😀 legjobb tulajdonsága hogy kicsi igy aztan diszkrét is. A hangja normál erősségű(hangos zene mellett kellemes xdd) a fokozat kapcsolóval akadt egy kis gondom de meg lehet szokni 😊 első epilatortnak nem rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.