Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Mozgatható lapok, az egyenletes simító hatásért
  • Hőmérséklet beállítás 10 lépésben: 130° C és 230° C között
  • LCD kijelző
  • Reteszelés a biztonságos tároláshoz

yukari99

2018. november 23.

Nagyon régóta használom, szuper termék. Csodás és tartós egyenes hajat lehet vele készíteni, de göndör tincseket is fantasztikusan csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

DNBianka

2014. július 24.

Nekem ez a hajvasaló már megvan kb. 4-5 éve nagyon strapa bíró,bár igaz párszor kiverte nálunk a házban a biztosítékot, de az nem tudom miért volt :D.Nagyon szépen lehet vele egyenesíteni,de hajgondorítésre még nem használtam szerintem arra nem igen alkalmas ahogyan elnézem,mondju ettol is budos lessz a hajam mint bármely hajvasalotol ha kivasalom de mit lehet tenni probalom fedni a szagokat sprayekkel és hajlakkal.Igaz nagyon gyorsan felmelegszik csak neha az oldalán bekapja ahajamat.A simaság pár oran belol kimegy a hajvegeimbol mert kezd befele kunkorodni de azt csak alig látni egyébként nagyon megvagyok vele elégedve,de azért 4 csillagnál tobbet nem adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

kvitta.girl

2014. február 26.

Legjobb hajvasaló,felüdülés 1 hét alatt ez a 3. hajvasalóm,első zárlatos lett második tépte a hajam meg csúszkáltak szét a lapjai,és jött ő végre na ő már felér a magas igényeimhez.
Először rettentően megijedtem mikor láttam hogy 200 fokig melegszik,na mondom fasza kifogtam újabb idétlen hajvasalót.. Aztán elolvastam hogy már 175 fokon is úgy vasal mint más hajvasaló 200 fokon és 200 fok ezen felér 230 fokos hatásnak.
Nem kamu,mert én vastagszálú,erős hajamat 200 fok biztos nem vasalta volna ki de ez olyan gyorsan és simán vasalta miközben nem égette egyáltalán! Nem értem, és nem is tudnám megmagyarázni hogy képes ő 200 fokon azt nyújtani mint a többi jóval magasabb hőmérsékleten,de örülök hogy kímélhetem mert sokat számít 10-20 fok vasalásnál.
Tehát nagyon gyorsan vasal,kijelzője nagyon pofás,külseje az már elsőre megfogott-gyönyörű ez a hajvasaló és kíméletes a hajhoz. Ion képes amit érzek is,nem szárad ki a hajam tőle.
Aki nem akar göndör,oroszlánysörényt de havonta se akar vágatni a szétégett hajvégeit,nyugodt szívvel ajánlom ezt a terméket! Volt pár hajvasalóm életembe de ez megkapja a koronát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

momo

2013. április 29.

Simítani remek, de hullámosításra, göndörítésre nem alkalmas. Az oldalán lévő éles lapocska mintha széttörné, megnyúzná a hajszálakat. Könnyű és kényelmes, gyorsan melegszik és szuper a kijelző is. Strapabíró szerkezet, mert legalább 10x leejtettem a fürdőszoba kövére és meg sem kottyant neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.