Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fuge7, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 1700 W
  • Hideglevegő funkció
  • 3 hőmérséklet fokozat
  • Szín: ezüst-metál

fuge7

2018. augusztus 15.

Szeretett kis hajszárítóm :) 10 évig hűséges társam volt a hajápolásban, sajnos nemrég leesett és betörött a hátsó rácsa, és így már veszélyes használni. :(
Szívem szerint ennyi csillagot adnék rá: ************************************** !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.