Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kovacsrekaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Száraz

• Sütőlap borítása: Kerámia
  • Fogyasztás: 44 W
  • Maximális hőmérséklet beállítás: 230 °C
  • Felmelegedési idő: 30 másodperc
  • Biztonsági zárórendszer
  • Ionizáló funkció: A készülék negatív ionokat bocsát ki, melyek semlegesítik a szárítás közben keletkező pozitív ionokat, így a haj selymesen lágy és fényes lesz
  • LCD kijelző
  • Állítható hőmérséklet
  • Bármely hajtípusnak megfelelő
  • 2 m kábel

Moni86

2018. május 26.

Én is imádom. Kb 3 éve van meg. De nem pont ez a modell. Ez csak vasal. Az enyém 2 oldalú. Göndörít is. Az ion technológia szuper! 1 húzás 160fokon és egyenes a hajam. Ha göndörítwk 170 fok 1 húzás. Imádom!! Nem tudom ez mennyi. De a göndörítős majdnem 20.000ft. De megéri!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Cintike

2015. április 28.

Én nagyon szeretem ezt a hajvasalót. Igaz hogy nem ezt akartam, hanem a Remington wet2dry hajvasalót, csak az nem volt úgyhogy ehhez akciósan jutottam hozzá a Média marktban, fele árán, és nagyon imádom, 155fokon szög egyenes hajat csinál nekem, az alapból göndör hajamból, kicsit töri ugyan, mert nem használok hővédőt, de úgysem használom gyakran :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

kovacsrekaa

2013. április 15.

Elég olcsón, teszveszen 1 forintról induló licitben 3800 ft-ért jutottam hozzá :)
Az eltört hajam nem törte tovább, a alsó lap mellett van egy gumi ami lehetővé teszi hogy 155 fokon szög egyenes hajam legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.