Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picicsibi, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• professzionális hőmérséklet 230 °C
  • „ultrashine NANO ceramic” felület. A kerámia és az egyenesítő lapok speciális felületének kombinációja. Az egyenesítőlapok felülete kerámia mikroszemcsékből áll, melyek hozzájárulnak a fényesebb hajhoz
  • 30 másodperc alatt üzemkész
  • professzionális vékony egyenesítőlapok (2,5 cm), hajvasalás egészen a hajtőtől
  • biztonsági zárórendszer
  • speciális designnal a stílusos hajért – az egyszerű hajsimítástól egészen az elbűvölő hullámokig
  • a hajvasaló ideális a frizura befejezéséhez – frufru készítés, vagy hajvégek egyenesítése, göndörítése
  • LCD kijelző, szabályozható hőmérséklettel (10 °C-ként 130 °C-tól 230 °C-ig)

felicitas

2018. szeptember 22.

A legkisebb hőfok 130°C és az én vékonyszálú hajamnak nem is kell több 140°C-nál. Összecsukható, így nem borul el, esik le. Korábban Belissima Imetecem volt. Ég és Föld. Szebben vasal, mint az 180°C-on, tehát kíméletesebb. Forgö vezetéke van, és még göndöríteni is lehet vele. Szuper, párom választotta férfiaggyal és nem lőtt mellé.

Update:
Amit korábban írtam mind igaz, csakhogy az elmúlt fél évben már ennek is 180°C kellett. Erre nem telik el két év, és megadja magát a fűtőszál. Grrrrr... Nagyon mérges vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Update:

picicsibi

2013. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezt a hajvasalót, több mint két éve használom és egy pillanatig sem bántam meg hogy erre esett a választásom! Szép fényes lesz a tőle hajam, nagyon könnyen és szépen lehet vele göndöríteni! Remélem soha nem megy tönkre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.