Rowenta

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 21.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A 14 részes Rowenta Unlimited Looks 14in1 hajformázó készlet a tökéletes eszköz a minden nap változatos stílusú frizurához. Az új High Heat technológia biztosítja a hosszantartó formát, a levehető formázó fejek kerámia bevonata pedig biztosítja a haj védelmét és magas fényét. A 14 részes szett kerek-, lapos- és spirál hajsütővasakat tartalmaz a változatos loknikhoz, formázó kefét a laza hullámokhoz, vasalótalpakat az egyenes frizurához és kreppelőlapokat a kreppelt hajkoronához. A készlet emellett további 4 csatot és 2 díszes csatot is tartalmaz, melyek segíthetnek a hajformázásban, a tárolótasak pedig ideális a készlet egy helyen tárolására.

AngelHeart80s

2019. április 18.

A vasaló része nem igazán egyenesít, pedig alapól egyenes a hajam, csak kusza, szóval jobban nézne ki kivasalva, illetve a kreppelő része is gyenge. A 2 vékony hajsütő vas rész jó, a nagyobbik semmit nem ér, illetve a két kefe amit rátehetsz sütővasra tök felesleges, értelmetlen. 15. 000 +-ért rendelte nekem a barátom Karácsonyra, végtére is, ha összevetem, megérné, de lehet, hogy jobb lett volna külön egy hajsütő vas, külön egy kreppelő, meg külön egy hajvasaló, mert azt is vehetek most külön, pedig ebbe bele van építve, vicc. Bár sejtettem, hogy túl szép lenne, ha igaz lenne, hogy ez így mind működik egybe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.