s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Szépítő eszközök

Körömpolírozó. Érzékeny körmöknél is használható!

1. Formázza a körmöt! 2. Simítsa el az egyenetlen felületet! 3. Kerekítse le a sarkokat! 4. Reszelje simára a kis barázdákat! 5. Reszelje simára a köröm felületét! 6. Polírozza a körmöt és távolítsa el a körömport! 7. Polírozza fényesre a körmöt és távolítsa el a körömport egy kendő segítségével!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jkrisztie2

2016. április 15.

Az egyetlen értelmes dolog, amit a S-he stylezone háza táján találtam Glamour napokon. Féláron nagyon megérte, szuper, szó szerint sokoldalú kis reszelő ez! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.