s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Kamea

2019. augusztus 5.

Nekem csúszott-mászott, kopott. Nem szerettem, elajándékoztam. Mivel nem szárított, ezért kap 2 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Ginatural

2019. január 18.

Több árnyalatom van ebből a rúzsból, de a 130-as a kedvencem. Nekem nagyon jól tartja a színét hosszú órákon át és nem szárítja a számat. Mindig keresem a polcokon mert újravevős már sokadjára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

lohnerniki15

2018. november 14.

147-esem van. Szép színe van, de fura az állaga, kicsit minta darabos lenne. Ha véletlenül erre adom a fejem, lemattítom hintőporral, úgy legalább tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Diamondbaby

2018. november 11.

Drogéria Marktban kapható ez a márka. She rúzsokról a véleményem. Jó színekben kapható. Krémes állagú könnyen felvihető rúzs. Ajakkontúrral jobb hatás érhető el. Úgy nem kenődik el. Előbb ajakkontúrt kell használni, utána pedig a rúzst kell felvinni. Többféle színválasztékben kapható. Nem szárítja ki a szájat. Hidrátáló rúzs. Melegben hűtőben tárolandó, mert megolvad és eltörik a rúzs. Én tanácsom, ha rúzsozol hordjál magaddal piperetükröt. Nagyon élénkek a színeik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

ancsagirl95

2018. június 7.

Szörnyű :( Szárít, nem lehet szépen felvinni, mert kiemeli az ajkak barázdáit. Nagyon hamar és csúnyán kopik. Kár volt megvenni, még akkor is, higy kuponnal vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Lunalys

2018. március 7.

Szépen színez és kopik, de iszonyúan szárítja az ajkam, emiatt egyszerűen nem jó érzés viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Pocok96

2018. február 25.

Nekem a 120-as erős pink árnyalatú van meg. Ritkán használom, csak ha buliba megyek - a színe miatt. Nekem nem szárítja a számat, néha kijavítom és kész. Jó az illata és az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

detti23

2018. január 25.

Sajnos egyáltalán nem vált be. A 120-as árnyalat volt meg (épp most dobtam ki) úgy, hogy kb egyszer sem tudtam rendesen használni. Akármikor próbálkoztam vele, mindig elkenődött, azonnal elkezdett lekopni, beült az ajkam barázdáiba. Sajnálom, mert maga a színe az nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

redi96

2017. november 15.

Nekem a tuzpiros szin van meg, nem tul tartos, de nagyon szep a szine.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Nekem a tuzpiros szin van meg, nem tul tartos, de nagyon szep a szine.

danyadi77

2017. november 4.

Az aqua sorozatból a 020-as van meg, nagyon tetszik a színe. Lilás-fuksziás, enyhén metálos hatással. A színskálával nem voltam elégedett, nehéz volt egy normális hideg színt találni. A régi sorozatban sok a barnás, naracsos, narancspiros, nude. Ez viszont egy szuper szín. Árához képest nagyon is tartós, de lehet, hogy ez nem mindegyik színre igaz. Szépen terül, könnyű felvinni. A csomagolása elég gagyi, de bírja a strapát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.