s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: nemkriszta, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Repedező hatású fedőlakk

S-he Stylezone fekete töredező fedőlakk
Ár: 500Ft (csere megbeszélés szerint) , Eladó: Teokleia
Állapot: egyszer használt (lásd a képen), Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen készpénzben vagy átutalással

Teokleia

2019. augusztus 11.

Csak nekem tűnt fel, hogy a töredező hatású fedőlakkok képtelenek beszáradni, olyan hígak? Hosszú évek óta megvan, de valamiért nem vonz ez a finis, pedig biztos van amin jól mutat. Az ecsete borzalom, de fedőlakknál nem használhatatlan - ideje lenne kipróbálnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Renx93

2017. május 12.

Teljesen véletlenül vettem meg a Joy-napok alkalmával. Pink alapon szépen reped és hamar szárad. Egy csillag levonás, mert néhány lakkomat leszedi, így annyira nem szép az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

nemkriszta

2016. szeptember 10.

Egy véletlennek, pontosabban figyelmetlenségemnek köszönhetem őt. DM-ben a leértékelt termékek között kutakodtam, minden áron fekete körömlakkot szerettem volna (ugye a színek tükrözik aktuális lelkiállapotunkat?!). Csak a színre koncentráltam, no meg , hogy leértékelve 500 Ft. Így aztán csak itthon derült ki, hogy tulajdonképpen márvány hatású (cracking) lakkot vettem. Most már mindegy alapon kipróbáltam a lábkörmeimen, egy amúgy sem nagyon tetsző bordó árnyalaton. Hozzáteszem, 1 nap alatt 3-szor festettem át a körmeimet, valahogy semmilyen szín nem tetszett, míg végül a bordót már nem mostam le. A lényeg: ennyi kitérő után engem lepett meg legjobban a végeredmény: sötét tónus, fél matt, márványos hatás. Tudom, nem a világ ma felfedezett 8. csodája, de nekem ez most tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.