s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. május 20.

Teokleia

2019. augusztus 13.

Bronz és csillogó világosbarna árnyalatok vannak meg, gyönyörű, de kicsit sem pigmentált. Alig fog, bármit csinálok, sehogy nem lesz élénkebb, applikátorral vagy ecsettel. Őszintén sajnálom, mert a dobozkában nagyon tetszett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Diaaa

2018. február 6.

bronz/világosbarna árnyalat van meg...a külső világosbarna szín nem fog...nem tudok mit kezdeni vele..a belső ahhoz képest elég jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Kayla

2016. október 31.

Nekem egy fehér-rózsaszín árnyalat van meg, de a pigmentáltsága övön aluli. Nem porol, de ezzel így nem tudok mit kezdeni, mert egyszerűen nem látszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

kati7891

2016. január 30.

A S-HE márka nagyon lutri. A körömlakkok egész türhetőek, de amióta stílust váltott szerintem a szemhéjpúderei nem olyan jó minőségűek. Nekem a rózsaszín verzió van meg, egyszerű kezelni, de nem tartós hamar fakul napközben. Egyszóval olcsó termékenk híg a minősége. :) ne várjunk el kéremszépen csodákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

redakkrisztinaa

2015. szeptember 13.

Egy sötétkék - szürkés árnyalatot vettem meg 500 FT-ért leárazva. a swatchon elég pigmentáltnak tűntek , ám itthon szemhélyon már annyira nem . nem bánom , mivel nem volt drága és még sosem volt soha she szemhélypúderem ,de nem is lesz többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

katuc77

2015. július 31.

A kékes árnyalat van meg, kiárusításon vettem, 499 ft volt. Alig vártam, hogy kipróbálhassam, mert nagyon tetszett a színe. Sajnos nagy csalódás volt, mert még szemhéjalappal is alig látszik belőle valami.

Gondoltam adok még egy esélyt neki, megpróbáltam vizes ecsettel. Az eredmény így sem lett jobb. És ami csak most tűnt fel, a középső, csillámos színből az összes csillám a szemem alá, az arcomra potyog. Gyakorlatilag a szemhéjamon semmi nem marad belőle. Azt hiszem, így már 2 csillagot sem érdemel :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

fiorentina914

2014. június 9.

Joy napokon szereztem be. Féláron jutottam hozzá kb. 500 forint körül. Szóval nem ért nagy veszteség. A lilás-rózsaszínes árnyalat van meg (amit a képen is látni). Egyáltalán nem pigmentált, olyan mintha nem is lenne kifestve a szemem, és még az is lepereg. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Nyuszitekercs

2014. május 22.

Nekem a rózsaszínes fehéres van meg...az fehéres rész naaaaaaaaagyon szépen csillog a rózsaszín semmi extra...összességében egyszerű kis szemhéj púder, jó de semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.