s-he stylezone

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. november 5.

A vidám, élénk színekkel trendi, vonzó szemsminket varázsolhatsz. Selymes, púder állagú textúrája könnyen felvihető a szemhéjra, a csodás színek ragyogó és igéző tekintetet kölcsönöznek.

Ár: 490 Ft , Eladó: ska087
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy +pk

NovErke

2019. január 11.

Leírom külön az én palettám színeit:
Kékeszöld: enyhén fényes, nem tudtam róla eldönteni, zöld - e inkább, vagy kék, de tetszett, nagy kár hogy ez volt a legkevésbé tartós.
Narancssárga: ennyire narancssárga szemhéjfestéket még sosem láttam. A páromon kívül senki másnak nem tetszettem vele. Jó, ez ízlés dolga, viszont a tartóssága rendben volt. Egyébként matt, nem csillog.
Bronz: csak addig volt bronz amíg a tégelyben maradt, a szemhéjamra kenve már ez is inkább narancssárga volt, csak kicsit szolídabb árnyalatban mint az előbbi, meg ez fényes.
Lila: ez volt a palettán a kedvencem. Jól állt a lilának ez az árnyalata, matt volt és eléggé tartós.
Összességében kicsit gagyi, de meg lehet szeretni, egy kis kreativitással lehet vele szép sminket is készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Leírom külön az én palettám színeit: