s-he stylezone

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: vera00, Módosítva: 2016. szeptember 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vajdus23

2015. november 18.

Pont a képen látható sárga színű lakk van meg nekem, és sajnos nem szeretem. Főleg a színe az, ami - szerintem - nagyon csúnya körmön. Nem is vettem elő sokszor az utóbbi hónapokban/években. Lassan szárad, és mindig sikerül valamibe belenyúlnom, ami teljesen elrontja a manikűrt. Talán teszek majd egy próbát más árnyalattal, de egyelőre hanyagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

wifey

2015. november 18.

Kuponnal vettem meg, de sok reményt nem fűztem hozzá. Egy élénkvörös árnyalatot választottam, ezek a kedvenceim, gondoltam miért ne, féláron nem egy csalódás, ha mégis gáz. Hát nagyon meg kellett lepődnöm, olyan gyönyörű színe van, mint mostanában semmilyen más lakkomnak, a TBS vöröséhez tudom hasonlítani, ami lássuk be, durva, mert az négyszer ennyibe kerül. Nekem elég gyorsan is száradt, persze kell a 2 réteg, de én semmit nem hagyok csak egy rétegben. A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, tegnap este csináltam, ma még semmi baja.

csilla3166

2015. november 16.

nem igazán ajánlanám egyik s-he körömlakkot sem, nagyon nehezen szárad, de másnap már a fele lekopik... elég nevetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

EvelinaB

2015. november 13.

Gondoltam kipróbálom, ilyen márkájú körömlakkom még nem volt. 2 rétegben kell felvinni (én az összeset 2 rétegben szoktam). Féláron vettem, 350Ft-ért, ennyit tökéletesen megér! Szerintem majd beszerzek még pár árnyalatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

ribizlizizi

2015. november 6.

Fúú..... Dove dezodorhoz kaptam ajándékba. Egy gyöngyházas árnyalatú. Nem elég, hogy ronda csillogós, lassan szárad, büdös. Nem is lassan szárad, hanem egyszerűen nem szilárdul meg normálisan! Belemélyesztem a körmöm és már ott a nyoma. Fél nap után is felgyűrődött, mikor felvettem a gatyámat. Ezért ültem veszteg egy órát?? Ráadásul miután nagy nehezen megszáradt nagyjából, felhólyagzott az egész és úgy néz ki, mintha ragyás lenne a körmöm! BORZALMAS, örülök, hogy nem költöttem rá.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

sarahL

2015. október 31.

A 140-es árnyalatot vettem meg, ami az az igazi fehéres-áttetszős szín, évek óta kerestem. Fedőlakkal együtt kb 5-6 napot simán kibír minimális kopással. A többi színe is gyönyörű, biztos, hogy veszek még;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

mujerconfused

2015. október 21.

Gyorsan száradónak éppen nem mondanám...minimum 2 réteg kell belőle és elég nehéz szépen felkenni, nekem egy napnál többet nem nagyon bírt ki. A színválaszték az egyetlen pirospont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Gina19

2015. október 5.

A 338-as, sötétszürkés árnyalat van meg. Tényleg folyós, nehéz normálisan eloszlatni, ráadásul nem lett egyenletes a lakk felülete, hanem buborékos lett, elég csúnya. És nem szárad meg túl gyorsan. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

villogonczol

2015. szeptember 11.

Na ez a lakk nagyon nem vált be nekem. Nehéz dolgozni az ecsettel,pedig nem vagyok béna.Talán túl folyós az állaga,és sok rétegben kell felvinni,hogy mutatós legyen. A színek viszont szépek,és sokféle kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

silver

2015. augusztus 22.

A régi és a mostani verzióból is több van meg. A legnagyobb negatívuma, hogy borzasztó folyós állagú, és az igen vékonyka, egyenesre vágott ecset sem a kedvencem. De ettől függetlenül nem nehéz használni, arra kell figyelni, hogy több, nagyon vékony réteget vigyünk fel, és akkor a száradási idő sem lesz horribilisan hosszú.
Minden másban átlagosnak mondható. Van olyan, ami csak 3 rétegben fed, a sötétebb árnyalatok alá alapnak fekete lakkot kenek általában. Mostanában már csak nagyon ritkán csábulok el egy-egy színre, mert ehhez a minőséghez képest túl drága lett, mikor bejött az új csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.