s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: arybaba2, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A jojoba- és teafaolaj-, valamint lecitin-tartalmának köszönhetően ápol.

anastasia

2016. november 2.

Száraz körömágy kezelésére és megelőzésére használom; a célnak megfelel. A filctoll pont eleget visz fel, nem kell várni, amíg beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Loona

2016. szeptember 15.

Erős egészséges körmeim vannak, ezért bevallom, eddig nem igazán fordítottam külön figyelmet a célzott ápolásukra. Az is visszatartott, hogy véletlen sem szerettem volna, hogy még jobban megerősödjenek, esetleg még gyorsabban nőjenek, mert így is ön-és közveszélyes tudok lenni miattuk, ha épp nincsenek tövig vágva. Az elmúlt egy évben azonban elvileg megfelelő táplálkozás és vitaminbevitel mellett elkezdtek barázdásak lenni (én a jóval gyakoribb lakkozásra fognám a dolgot, legutóbb akkor jelentkezett hasonló jelenség, amikor tiniként nem voltam hajlandó körömlakk nélkül kilépni az utcára, de másfél-két hónap kihagyáskor is keletkezett új barázda, így nem tudom, mi a kiváltó ok), így gondoltam, megpróbálok valami célirányos extra ápolást adni nekik, hátha az segít.
A barázdáim még mindig megvannak, de ez nem gondolom, hogy a termék hibája, inkább a saját lustaságomé: heti egyszer, jó esetben kétszer sikerül általában csak használnom (vagy elfelejtem használni, vagy nem olyan éppen a szituáció, hogy tudnám úgy, hogy ne zavarjon).

Ami viszont biztos, az az, hogy a kialakítása miatt könnyű használni, ezért ha épp van rá lehetőségem, szívesen használom. A hegy vége puha és nincs teljesen összepréselve, így egy-két használat után picit ecsetszerűen szétáll (csak a legalsó pár milliméter, nem az egész), nem tartja meg a formáját. Én ezt pozitív tulajdonságának tartom, mert így nem mereven, keményen ér a körömágyhoz, és talán könnyebb úgy használni, hogy közben nem okozunk kárt, nem kell rányomni - olaj viszont így is bőven jön belőle.
Az alverde körömágybőr-visszatolós termékével együtt vettem, aminek a visszatoló része nagyon bevált, az olajos oldala viszont nem igazán, mert sokkal keményebb, és mivel alig jön belőle olaj, sokkal jobban rá kell nyomni, ami nem biztos, hogy jót tesz a körömágy területén, így ha kifogy, azt jó eséllyel nem fogom újravásárolni, ezt viszont igen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Audrey80

2015. február 28.

Itt, a KM-án láttam, hogy van ilyen is, úgyhogy megvettem. Nagyon tetszik a kiszerelése, kevés olajat is fel tudok vinni, nagyon praktikus. Nem is törékeny, akár táskába is bedobhatom. Remélem, sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.