s-he stylezone

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Egyéb

Lina14

2014. augusztus 22.

valóban nem tartós, és szerintem szárít is. viszont a tetején lévő körömtisztító nem rossz, ezért kap egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Nicu

2013. július 23.

Egyszer vettem ilyet, meg is bántam. Nálam is az első kézmosásig tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Egyszer vettem ilyet, meg is bántam. Nálam is az első kézmosásig tartott.

sephora

2013. február 22.

Átlagosnak mondható körömfehérítő ceruza, nem tud se többet, se kevesebbet.
Az első kézmosás alkalmával kikopik a köröm alól. Lábon használva egy fokkal jobb eredményt lehet vele elérni, egy opálos fehér vagy színtelen körömlakkal kombinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

Átlagosnak mondható körömfehérítő ceruza, nem tud se többet, se kevesebbet.