s-he stylezone

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Sminkek szájra

Kellemesen sima textúrájú, könnyen felvihető, intenzív színű rúzs matt finish-sel.

7 árnyalatban kapható

cintialaura

2022. január 5.

300-as árnyalat van meg, és az igazat megvallva nem gondoltam hogy ennyire jó lesz. Imádom a színét, és a tartóssága mindent visz, komolyan. Kibírja az evést ivást és ha kopik is egyenletesen kopik. Nem szárít, szóval nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

katagi

2021. június 26.

305-ös sz. árnyalatot szereztem be, igazából színkísérletezés okán, de azt kell mondjam, pozitív csalódás lett. Meglepően tartós, jól pigmentált, szépen kopik, simán el bírom viselni, pedig nem vagyok egy nagy rúzshasználó. (Kicsit kár, hogy olyan esetlen, olcsó hatást kelt a külcsín, pedig a tartalom az jó!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

csiges

2021. január 9.

2020.07.01. - 310-es árnyalat
Nagyon tetszik ez a lila. :D Bár nem hiszem hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.07.01. - 310-es árnyalat
Nagyon tetszik ez a lila. :D Bár nem hiszem hogy nagyon tartós.

anna48

2019. október 30.

Először a 300as árnyalatot szereztem be ami egy csoda volt. Ezen felbuzdulva vettem meg a 320as piros darabot és a 325ös sötét barnás bordó. A piros is nagyon szépen teljesített, azonban a barnával akadtak problémák. Nem is fed olyan szépen és sokszor nem akarja egyáltalán befogni belül az ajkaimat.
A rózsaszínes és a piros alapján 5 csillag lenne, de a barna színezett ajakbalzsamszerűsége miatt csak 4et adok most.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

eveartstar

2019. július 4.

Imádatosan szép korall színű a 315-ös!
Hozzá a trend it up 247-es akakkontúrja kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 4.

Imádatosan szép korall színű a 315-ös!
Hozzá a trend it up 247-es akakkontúrja kiváló!

Anheszenamon

2018. november 5.

300-as árnyalatban van meg, ami gyönyörűséges sötétebb natúr, talán mályvás árnyalat. Pont az ilyen színeket kedvelem magamon. Viszonylag tartós is, ami nálam nagyon ritka. Matt a finishe, de nem szárít, nem emeli ki az ajak ráncait. Ennyi pénzért azt kell, hogy mondjam ez egy tökéletes rúzs. Simán veri a magasabb kategóriás, több ezer ft-os rúzsokat is. Nem tudom, hogy a többi szín hogyan viselkedik, de ki fogok próbálni más árnyalatokat is, ha találok közöttük megfelelőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

2018. szeptember 12.

Kedvenc rúzsaim közé tartozik, tartós, pigmentált, nem szárít, jó az illata, szépen kopik, pénztárca barát és gyönyörű színekben kapható. Ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Akara

2017. december 20.

A 315-ös árnyalatot használom. Szép matt, nagyon élénk a színe (és pont olyan, mint amilyen a matricán), az állaga pont tökéletes. Kicsit lehetne tartósabb, illetve égen-földön keresem a megfelelő ceruzáját. Lehetne egy kicsit tartósabb, de ezen a szájceruza sokat segítene. Nem kellemetlen, hogy rajta van az ajkamon. Mindig használok a rúzsok alá balzsamot, így nem vettem észre, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

csuszka

2017. október 28.

A 300-as árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Tartós, nagyon matt, egyenletesen felvihető és szuper jó állaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

veresbarbi

2017. október 27.

Glamour napos szerzemény, nem volt róla még vélemény, de gondoltam kipróbálom féláron(eredeti ára 1100 Ft) Azt kell mondjam,hogy nagyon jó döntés volt! 310-es árnyalat az enyém, egy gyönyörű pirosas-bordós őszi szín. Nagyon szép mattra szárad, nem szárítja a számat és tartós is, ebben az árkategóriában még nem találkoztam ilyen jó rúzzsal. Ja és nagyon pigmentált, érdemes ceruzával kontúrozni előtte, mert ha kiszaladunk a vonalból nehezen jön le. Mindenképp kipróbálok még mást színt is ebből a kollekcióból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.