s-he stylezone

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: arybaba2, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2015. november 24.

Könnyű púder természetes ásványi pigmentekkel. Az extrém könnyű MINERAL LOOSE KŐPÚDER 99%-ban természetes ásványi anyagokat tartalmaz, így természetes és egyenletes színt kölcsönöz a bőrfelszínnek, miközben tökéletesen elfedi apró egyenetlenségeit. Használhatjuk a smink fixálásához is.

dizabella01

2016. augusztus 6.

Körülbelül 400 forintért jutottam hozzá, nagyon jól illik a színe a bőrömhöz, a legvilágosabb van meg, Nincs maszkhatása, szépen mattít, de a kinyerése egy kész katasztrófa számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

magichand

2016. február 4.

Egy sötétebb árnyalatot vettem meg akciósan 600 forint körül kontúrozáshoz. Nagyon bevált hozzá! Egyelőre tetszik, egy még sötétebb színt is használok csak az arccsont alá, ezt meg körben a fejemen. Így nagyon természetes, szép az eredmény és egyáltalán nem narancsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

szkat

2015. október 26.

Kicsit fura nekem a por "kinyerése", de amúgy ecsettel szépen lehet felvinni, elég jól mattít és viszonylag tartós. A színe is jó. Az árát szerintem megéri, főleg ha valamilyen akciót is kifog az ember lánya. Nem biztos, hogy újra veszem, mert volt olyan púderem, ami ennél jobban bevált, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

szzsuzsa0822

2015. október 25.

Kifejezetten tetszik, szerintem az árához képest egy jó púder. Jó a smink fixálásához, vagy ahhoz, hogy egy kis színt adjon. Én személy szerint utóbbira használom. Szépen és könnyen felvihető, jól mattít és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

ilditoth

2015. augusztus 9.

Sajnos, rossz árnyalatot választottam, túl sötét. Egyébként nagyon okés lenne, szépen felvihető, bár téves a név, ez nem kompakt, hanem LOOSE, mint a neve is mutatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

v.szilvia789

2014. augusztus 1.

Ez is tipikusan olyan cucc, amit magamtól sose...de volt hozzá féláras kuponom, 700-ért megért egy próbát. A színválasztással bajban voltam, a legvilágosabb nagyon fehérnek tűnt, a másodikat hoztam el. Végül természetes fényben kiderült, hogy kicsit sötét. A rázogatós doboz teteje elég kicsi, nehéz ecsettel felszedni a púdert. A púder maga közepes fedésű, szépen mattít, illatmentes, semmi irritáció, nem okoz pattanást, kellemes viselet. Elég kiadós, még mindig megvan a fele. Valószínűleg újra fogom venni, teljes áron is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

pm2013

2014. július 9.

Szerettem volna a természetes termékekhez közelálló, de még nem túlbonyolított porpúdert venni, amit akár fixáláshoz, akár önmagában is használhatok és színben is passzol a bőrömhöz. A polcok hosszas böngészése után jutottam el ehhez a púderhez és mikor kipróbáltam a tesztert, rögtön tudtam, hogy megtaláltam amit kerestem. Már vittem is haza. Otthon, mikor kibontottam, rendesen meglepett, hogy a babapúdereknél megszokott szórófejjel kellett szembesülnöm. A termék nekem nagyon bevált és az, hogy volt rendes színválaszték, külön dícséretet érdemel, mert a legtöbb gyártónál jó ha 1 (általában átlátszó/transparent) vagy 2 árnyalatban érhető el hasonló termék..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

szansza0518

2013. november 10.

Eddig ez az egyik legjobb púderem. Kevés is elég belőle, nem maszk hatású,jól mattit,tartós. Szóval jó kis termék ez. Egyedül a tégelyét nem szeretem, számomra nem praktikus. De hát ez legyen a legnagyobb probléma. Nálam még így is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 10.

marta.kisasszony

2013. augusztus 1.

A kopuder elnevezest kicsit tulzasnak tartom, tekintve, hogy por allaga van, de biztos en nem ertek hozza... Mindenesetre, keves is eleg belole, jo a fedese, es talan, pont a por allaga miatt egyenletesen eloszlathato. Nem okoz maszkhatast, sem pattikat, nyarra kivalo, mert mattit, telre azonban mar nem jott be. Csak azert adok 4*-ot, mert van nala jobb mineralpuderem, ami telen- nyaron bevetheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Bebek

2013. július 5.

Nekem bejött, nem látszik, hogy rajtam van és mattít sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Nekem bejött, nem látszik, hogy rajtam van és mattít sokáig.

Hidratálók: Caprylyl Glycol