s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: devcat, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Gyönyörű dús szempillákat varázsolhatunk vele minden alkalomra - abszolút tökéletes és vízálló. Maximális hosszabbító, teljesen vízálló elbüvőlő szempillák.

Szandra28

2017. augusztus 17.

Nagyon szépen ki lehet vele festeni a szempillákat. Nekem a keféje is tökéletesen megfelelt.
Sajnos nagyon hamar beszárad, és a szemöldököm alá is felkenődik nap végére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Sajnos nagyon hamar beszárad, és a szemöldököm alá is felkenődik nap végére.

devcat

2016. július 26.

Ez egy hulladék, nyárra, strandra/uszodába vettem, de kb. 1 óra múlva a szemem alatt tiszta fekete lesz, pereg, potyog, kenődik. Szép pillákat csinál ugyan, de egyrészt 52-szer át kell kenni, másrészt az eredmény nem tartós. Csakis a vízállóság miatt vettem meg, de ebben igencsak leszerepelt. A maradékot pedig képtelenség bármivel is lerobbantani, próbáltam olajos lemosóval, micellás vízzel, mindennel, ragaszkodik rendesen, és jó pár szempillám bánta a leszedést. Sajnos kidobtam a blokkot, így vissza se tudom vinni. Nem ajánlom senkinek. Ha lenne 0 pont azt adnék. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.