s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szluca, Módosítva: 2018. február 26.

Áttetsző szemöldökfixáló zselé.

mirabell

2020. október 25.

Szépen formázza a szemöldököm, egész nap tartja. Olyan mintha rajta se lenne. Amire kitalálták, arra nekem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Sokáig használtam ezt a terméket, újra is vettem. Szépen elrendezi a rakoncátlan szemöldökszálakat, de fixálásban már találkoztam jobbal is. Ha kicsit többet tettem fel belőle olykor kifehéredett. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön bele púder vagy bármi, mert akkor az átlátszó formula besűrűsödik és így már nem használható. Tiszta natur szemöldökre ajánlom inkább. Nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Dea

2018. október 8.

Nagyon nem jött be,nekem az essences,sokkal jobb+olcsóbb, azt ajánlom ehelyett :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 26.

Már azt se tudom, hány éve használom. Sűrű, ám nagyon hosszú szálú szemöldököm van, ami fixálás nélkül igencsak torzonborz. Nekem kitöltésre nincs szükségem, ezért számomra ez az átlátszó gél tökéletesen megfelel. A helyére fésülöm vele a szálakat és akár egész nap kitartanak ha nem éri semmi (víz - feloldja, súrlódás). Hajlakkhoz hasonló a hatása, mert megkeményednek a szálak csak az a különbség, hogy ezzel sokkal könnyebb dolgozni. Amikor felbontjátok figyeljetek a mennyiségre mert kb egy hétig sokat vesz fel a kefe és befehéredhet a szemöldök a nagy mennyiségtől. A lényeg, hogy imádom és már nem is tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

annabee

2018. április 3.

Eddig a NYX szemöldökformázó gél-jét használtam és miután kifogyott, pénztárca barátabb helyettesítést kellett találnom. A DM katalógusban láttam meg, 637 Ft-os, akciós áron. Úgy voltam vele, üsse kő, ennyiért kipróbálom. A kefe mérete nem probléma, gond nélkül lehet vele dolgozni. A formula jó, fehér réteg nem marad utána, gyorsan szárad és tartós. A szemöldököm vékony szálú és nagyon hosszú, emiatt összekócolódik. Nekem főleg ezért kell a szemöldökformázó gél. Amit a NYX tudott, azt ez a termék is tudja 3/4 annyi áron. Szemöldök ceruzát használok, amivel kitöltöm a szemöldököm bizonyos területeit, amiből persze az következik, hogy ennek a keféje és a tubus tartalma is épp olyan koszos lesz a ceruzától, mint a NYX-nek volt. Amit használunk az piszkolódik is. Összesítve: számomra megérte kipróbálni, az ára kedvező, a termék beváltja amit ígér. Újra vásárolom, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Fruzsi

2018. február 27.

Számomra ez a tökéletes szemöldök formázó, gyorsan megszárad, nem hagy semmilyen fehér réteget, egész nap mozdulatlanul állnak a szálak. Ritka jó termék.

Update:Felveszi a kefe a használt szemöldökszínező színét (port és pomádét is), ezért pár használat után egy undorító trutyi marad a tubusban. Nagyon jól fixál, lemosni sem egyszerű. Néha hagy egy fehéres réteget, de többnyire nem. Elhasználom, mert nem rossz, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

playergirl20

2017. november 7.

Elég régen vettem, de akkor nem tetszett és inkább nem használtam. Ám mostanában elővettem és nagyon kár hogy elraktam! Nagyon jól fixál, beton keményre szárad a szemöldököm, és egész nap tart. De sajnos elég lassan szárad meg, és egy kicsit fénylik is, ezért minusz egy csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

domcsismiracle

2017. október 15.

Ennél több erre a célra nem is kell. Nagyon szépen tart egész napon át. Én is mindig összekenem a homlokom a túl hosszú kefe miatt és mivel port használok, így egy idő után bebarnult ez a zselé, de nem veszített az értékéből, továbbra is használom már vagy 1 éve és még mindig egészen sok van benne, szóval megéri. Legközelebb ha időm engedi, jobban oda fogok figyelni, hogy csak tisztítva helyezzem vissza a zselébe a kefét, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

UnicornsOfLove

2017. október 13.

Nekem tetszik, eddig Essence szemöldökzselét használtam, na annál sokkal jobb. Az soha nem szilárdult meg, és a szemöldököt se fixálta. Ebben az esetben kicsit merevebbek, keményebbek lesznek a szálak, olyan mintha hajlakkot fújtam volna rá, de valami jó erőset. Nekem speciel ez tetszik. Most már 1000 Ft, de mivel most Glamour napok van 500-ért vettem, így simán jó. Meg talán amúgy is, teljes áron. Bár én kicsit sajnálok erre kiadni több pénzt, mert egy átlátszó ...hát.. nemsokminden. És a szemöldökgélezés nem feltétlenül a legfontosabb az életemben. De most tetszik a felfelé fésült természetes hatású szemöldök, legyen 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Leander

2017. szeptember 18.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: korrekt termék, pláne figyelembe véve az árát, de semmi extra. A kefe szemöldökre kicsit túl nagy, a tubus aljáig mégsem ér le, az áttetsző csomagolás sem igazán maxiguszta. De a szemöldököt alapvetően szépen formázza, rögzíti, mégsem olyan mintha technokolt kent volna rá az ember. Viszonylag olcsó és annak ellenére nagyon sokáig tart, hogy az alján lévő cuccot már lehetetlen kibányászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.