s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. október 14.

writa

2017. augusztus 14.

Úgy tűnik megint sikerült az utolsó darabokból venni előszőr. Teljesen átlagos spirál, se többet, se kevesebbet nem tud, mint a többi hasolnó kategóriájú darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

kikiri22

2017. január 6.

Régen volt nekem ilyen, miután elfogyott újra vásároltam, annyira jó fajta!
Hosszítja, íveli a pillákat, az egyik legjobb szempillaspirál!
Jár az öt csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Régen volt nekem ilyen, miután elfogyott újra vásároltam, annyira jó fajta!
Hosszítja, íveli a pillákat, az egyik legjobb szempillaspirál!
Jár az öt csillag!

hegymegi9

2014. november 14.

Én szinte soha nem használok spirált, mind rám romlik. Pepecsmunka a semmiért kb. Most ezt akciósan vettem, 500ft egye fene. Meg vagyok elégedve vele, hosszabb, dúsabb pilláim vannak. Kissé csomósodik és pereg felvételkor, de később a nap folyamán ezt nem tapasztaltam. Lehet akár többször is fogom használni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

dodiii

2014. április 24.

Ajándékba kaptam és nagyon jó!Szép hosszú és ívelt pillákat csinál és a keféje is nagyon jó.Plusz pont hogy nem csomósodik, nem pereg le és gyorsan megszárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

csilluu95

2014. február 3.

Nagyjából már akkor be volt száradva, amikor megvettem, utána csak még rosszabb lett, illetve használhatatlan. Egyik barátnőm ajánlotta egyébként, az övét is kipróbáltam. Az nem volt beszáradva, de nem sokat változtatott a pilláimon. Ilyen árkategóriában ezerszer jobb spirálok vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

kismadár

2013. október 10.

Nekem ez a szempillaspirál még akkor volt meg, amikor nem ilyen volt a csomagolása. Kb. 14 éves lehettem, ez volt az első ,,komoly" szempillaspirálom. Arra emlékszem, h akkor nagyon meg voltam vele elégedve és viszonylag olcsó is volt. A mostani szempillaspirálról nem tudok nyilatkozni, mert nem használok S-he termékeket. A szép emlékek miatt jár az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

lidérc.

2013. július 3.

Kb két éve használtam. De hogy minek.. semmit sem csinált, azon kívül, hogy összetapasztotta a pilláimat és a vízállósága. Szinte olyan volt mintha nem is használtam volna semmit :s A szaga pedig elég büdös volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

pamacs23

2013. május 11.

Én most vettem belőle a 2.-kat. Nyárra szánom majd a fürdőzésekhez. Szeretem,mert szép fekete színe van, tartós,de egyébként semmi extrát nem tapasztaltam. Én kétszer viszem fel:először szépen eligazgatom a pilláimat vele,várok kicsit,aztán felviszem még egy rétegben. Az ára lehetne alacsonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

suligyrl

2013. február 4.

Én már másfél éve használom, igaz, nem kenem fel minden nap, de nagyon szépen dolgozik, szétválasztja, és még hosszabbítja is a pilláimat. Nem lehúzásból, de az Astor dúsító szempillaspiráljánál 100x többet ér, és az ára meg legalább a fele, mint Astor-os társának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

dorcus89

2012. december 31.

Hihetetlenül hamar beszáradt, sőt talán már mikor megvettem be volt száradva. Semmit nem használ, se nem választ szét, se nem dúsít, nem is fekete, hosszabbításban pedig már ne is reménykedjünk. Nekem egyértelműen pénzkidobás, még ha kuponnal vettem akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.