S'nonas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Ízesített ajakápoló.

zsofta

2012. november 18.

nagyon szeretem ebből nekem 6 féle van sima, zöld alma , málna , barack , vanília és persze eper :) IMÁDOM :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Emolliensek: Petrolatum