s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kimmy, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Összetétel: mandarin, rózsabors, fekete ribizli, rózsa, ibolya, liliom, szantálfa, tonka, vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nessy

2013. február 4.

Az illatára nem emlékszem, de nem bírtam elviselni, így odaadtam az anyukámnak, azóta nem is láttam, "eltűnt". Az üvege, és a doboza tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.