S-quito free

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Egyéb

Rovarcsípés utáni hűsítő, nyugtató folyadék, természetes összetevőkkel.

illesbb

2016. augusztus 16.

Igaz, még nem olyan sokszor használtam, de nekem bevált. Szúnyogcsípésre raktam belőle és nem sokkal rá elmúlt a viszketés és kb 10 perc után már a csípés helye se nagyon látszott. Pedig képes vagyok órákig vakarózni. Mondjuk elég sokat raktam rá, de így bevált. Az illata (vagy inkább szaga) elég erős, szerintem gyógynövényes, de végülis kibírható. A festék oldódást még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Tvylvis

2016. augusztus 10.

A férjem azért (is) szeret mellettem aludni, mert nem csípik a szúnyogok, ugyanis mindegyik engem akar.... Durván sok szúnyogcsípésem szokott lenni, hatalmasra felduzzadva. Megvettem ezt a kencét, gondoltam, praktikus lesz. Kicsi, görgős, bárhol nálam lehet. Sajnos nagyot csalódtam. Hatása addig van, amíg elpárolog a folyadék, utána megint kezdődik a viszketés. Ráadásul valamelyik összetevő oldja a szürke golyócskán lévő festéket/fémanyagot, amitől szép szürke nyomot hagy... na ekkor dobtam ki, nem, köszönöm szépen, nem kell. Elég erőteljes illata van, ami nem zavarna, ha bármilyen hatása lenne. Nálam kuka lett, egyes. Mivel a termék nem jó, nem adok a praktikus csomagolásra sem pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Antioxidánsok: Achillea Millefolium Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.