S.T. Dupont

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: galbanum, grapefruit, barack, rózsa, szantál, ámbra, vanília

rdm

2015. augusztus 8.

Nem gondoltam volna, hogy a kismillió mintám közül pont ez lesz az első véleményem, de nagyon meghökkentő kis illat, így késztetést éreztem. Nemrég, pár hónapja jött rám, hogy "illatmániás" lettem. Szóval kell neki kb.fél óra, óra, mikor megmutatja magát. Nekem a versace bright cristal absolu jutott eszembe, de amúgy elkapott a karneváli érzés, egy kis fülledt salsa... olyan esti táncolós, izzadós, hangulat, de jó értelemben. Rózsás barackos vaníliás nekem. Tartósságát még nem tudom, kb. 1 órája van rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.