S.T. Dupont

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 6.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: fás-fűszeres

Összetétel: levendula, menta, kardamom, szegfűszeg, cédrus, vetiver

Lapo

2017. augusztus 22.

Iszonyat tetszik az üvege és a márkát is szeretem mert vannak nagyon jó alulértékelt illatai.
Azonban valamire nagyon emlékeztet, de nem jövök rá melyik illat ez, próbáltam utánajárni de nem találtam nagyon jellemzőt vagy hasonlót.. amint megvan jelzem.
Mindenesetre nagyon jó kis sexy illat az őszi-téli estékre.. erőteljes de nem tolakodó, nehezebb és sötétebb illat, ennek ellenére egész könnyen hordható és kortalan.. fiatalokon is jól állhat és még akár az öltönytől sem üt el, de egy buliban is megállja a helyét a sok 1million felhasználó között.. kedvet is kaptam hozzá. Nem lehet vele rossz vásárt csinálni ha a nem túl szűk felhasználási körét tartja az ember.
A vélemény írása közben megnéztem milyen árban mérik.. 6000 Ft/100ml...:D ez a "dupla árban is megérné az árát" kategória.. megrendelem. 6*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.