Sabrina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2012. december 26.

Lelőhely:   eurós boltok

Kiszerelés: 4,5 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

stenonis

2012. december 15.

A szempillaspirál része katasztrófa, a festék alig látszik, a kefe pedig túl kicsi, de valamennyire hosszabbít.
A tus viszont jó, hagyományos, hosszú, vékony ecsete van, én nagyon szeretem az ilyen típust, de gyakorlat kell a kezeléséhez. A formula nem túl folyékony, gyorsan szárad, jól tapad, tartós, de már előre látom, hogy darabos lesz, mikor elkezd sűrűsödni. Hajlamos picit repedezni, ezért nagyon macskás vonalat nem érdemes húzni vele.
Meg még annyi, hogy a csomagolás klassz, neccmintás.
A tus erős négyes, kemény négyszáz forintért lehetne ötös, viszont a spirál kvázi felesleges rá. Még nem tudom, újraveszem-e majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Meg még annyi, hogy a csomagolás klassz, neccmintás.