Safeguard

Ár:   60-140 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szivike18, Módosítva: 2017. május 8.

Ár:   60-140 Ft
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális szappan.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Négy csillagot adnék, mert hosszú évekig bevált, aztán egy idő után már sokszor kipirosodott tőle a bőröm, és nagyon ki is száradt, túl erősen tisztít. Inkább váltottam lila Dettol szappanra, sokkal kíméletesebb, de hosszú évekig Safeguard volt a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Sellocske

2018. május 13.

Én egy hete kezdtem el használni, mert évekkel ezelőtt vettem egy csomaggal és most, hogy elfogyott a saját készítésű szappanom, elővettem. Nagyon meglepődtem, mert nem szárít, jól tisztít, kellemes illata van. Ezek után néztem meg itt az összetevőket és a parfümön kívül, mindegyik zöld :) Szerintem ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Lifeforce

2017. június 5.

A legjobb tisztaságérzetet adó szappan.
Jó illatú, olcsó, szuper.
Pár hónapja lehetett kapni a DM-ben, de sajnos mostanában ismét nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 5.

A legjobb tisztaságérzetet adó szappan.
Jó illatú, olcsó, szuper.
Pár hónapja lehetett kapni a DM-ben, de sajnos mostanában ismét nem látom.

Babooca

2017. április 14.

Legjobb illatú szappanom, amit egyszerűen nem tudok megunni. Finom, puha bőrt hagy maga után. Télen örültem, hogy találtam újra a DM-ben, erre egy hónapja már megint nem találok. :( Sajnos nem táraztam be. Kedvenc. Olcsó is és jó is. Az ecseteimet sem bántja, ha ezzel mosom ki őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

tundying

2017. február 23.

Olcsó, kellemes illatú, nem szárít és még antibakteriális is. Az egyik kedvenc kézmosó szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Sunnyvagyok

2017. február 11.

Jó tudni, hogy nem csak egy sima szappan, hanem antibakteriális! :) és még az illata is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Chrissy

2016. július 25.

Nagyon jó szappan, kellemes, visszafogott illata van és nem szárít, nem irritáló. Nálunk a csap egyik oldalán ez a szappan, a másikon pedig folyékony szappan van. Szeretem a tudatot, hogy nem csak felületesen tiszta a kezem, hanem mentes a baciktól. A higiénia nagyon fontos, persze nem kell túlzásba vinni a fertőtlenítést. Napjabán többször mosok kezet a Safeguard-dal, de felváltva használom a sima folyékony szappannal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Lulu22

2016. július 17.

Évek óta kedvenc! Legjobb szappan, bár a boltokban nagyon ritkán lehet mostmár megtalálni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

timka

2016. január 18.

Ennek a szegénynek csak 17 véleménye van? Nem értem, ezt a mellőzést, hiszen csúcsszuper termék. Elképzelhető, hogy én vagyok már "beteges" antibaci kézmosás terén, de ez a szappan kötelező kellék itthon. Nem szárítja a bőrt, az illata is finom és tisztának érzem a kezemet miután megmostam. Ekcémás a kacsóm, de jól kijönnek egymással, nem robbantja be a tüneteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Debyildy

2015. május 3.

Szeretem ezt a szappant, arcra is használom régota, de már megint nem lehet kapni sehol :-( a sárga citromos is hiánycikk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szappan alap. Sajnos nem lehet tudni, hogy mit takar pontosan.

Antibakteriális és gombaellenes szer, amelyet a személyi higiénés termékek tartalmaznak, például antibakterális szappanok és különféle lemosók. Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy rezisztenssé tehet bizonyos baktériumokat az antibiotikumokkal szemben és valószínűsíthetően még a környezetre is kedvezőtlen hatást gyakorol. A kozmetikumokban való használata napjainkban már nem jellemző.