Saforelle

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Silmaril, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ez a gél a test, és az intim testrészek tisztítására, ápolására való szappanmentes mosakodó oldat enyhén lúgos pH - val, mely csillapítja és nyugtatja az irritációt. A bojtorján különleges kivonatát tartalmazza, mely jelentős gyulladásgátló, viszketéscsökkentő és nyugtató hatású. Enyhén lúgos pH, melyben a Candida gombák pusztulnak. Összetétele hipoallergén – nem tartalmaz színezőanyagokat és tartósítószereket!

A Saforelle higiénés folyékony szappan kiváló kiegészítő terápia a hüvelyi-szeméremtesti fertőzések kezelésében, mivel figyelemre méltó hatása van a viszketés és a bőrpír tüneteinek kezelésében. Mindemellett tolerálhatósága is nagyon jó.

agnese82

2018. október 22.

Kb 10 éve használom, nem cserélném le másikra. Igazi megváltás volt számomra ez az intim mosakodó, amikor rátaláltam. A legjobb! Igaz, hogy drágább, mint a többi, de sokáig elég egy flakon. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Regeri

2017. július 11.

Nekem ez az az intim mosakodó ami a legjobban bevált, mióta ezt használom nem volt fertőzésem hála istennek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Redlips

2017. július 5.

Amíg nem próbáltam ki ezt a terméket, addig azt hittem, hogy a Lactacyd a csúcs (nem tudom, biztos a reklámok miatt). Amikor megvettem az itteni vélemények hatására és kinyitottam a kupakot, megszagoltam és azt hittem, hogy hamarosan menni fog a kukába. Nagyon parfümös, erős illata van és azt hittem, hogy ez irritálni fog majd. A Lactacyd-nak kellemesebb, gyengébb és olyan tejsavas illata van. Aztán mégis használtam ezt a Saforelle-t, már félig elfogyott a flakon, amikor észrevettem, hogy nem irritált ott lent a bőröm, ami korábban időnként előfordult és hogy a nap végére is sokkal frissebbnek éreztem magam vele. Amikor az első flakon teljesen kiürült (nagyon sokáig 4-5 hónapig tuti elég, jól habzik), megdöbbenve tapasztaltam, hogy a korábbi 1-2 napos fertőzéseket, kellemetlenségeket (pl borotva után) is megszünteti a termék. Mindig használom, nyaralásra is jön velem, nyilvános wc után amilyen gyorsan csak tudom lemosakszom vele, frissít, nyugtat és sokáig kitart a friss érzés, ráadásul valahogy helyrebillenti a ph-t is ott lent. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

lilla93

2017. április 21.

Hosszú ideig használtam, aztán SAJNOS kipróbáltam több olcsóbb terméket, mind irritált, kivéve őt. Hajlamos vagyok különböző fertőzésekre, de ha ezt használom, akkor tényleg nem jön ki a "bajom", valamint más termékek összetevőitől sokszor allergiás tüneteim (főleg viszketés) vannak, de vele ez sem. Alma patikában 1600 forintért sikerült most beszerezni, a leírással ellentétben Rossmannban egyáltalán, se más drogériákban nem forgalmazzák!

Update: úgy tűnik, bár kerestem, csak én nem találkoztam vele Rossmannban és drogériákban eddig! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Csillagpor123

2016. október 24.

Rengeteg fajta intim mosakodót vettem, és egyik sem vált be tökéletesen. A Sába az első flakonnál működött, de valamiért a következő már nagyon nem.
Végül megvettem a legdrágábbat, mert sok jót olvastam itt. És azt kell, hogy mondjam megtaláltam a tökéleteset! Nagyon sokáig elég .Már a második flakonnal vettem meg, de szerencsére még mindig működik! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Puccos

2016. július 20.

Már lassan 1 éve használom, minden nap. A legjobb amivel találkoztam eddig. Ha van valami kis "bibi" lent, gyógyszer és kúpok nélkül is rendbe tesz. Persze komolyabb bajokra nem megoldás orvos helyett. Az adagolásnál oda kell figyelni, mert elég híg és könnyen megszaladhat. Pumpás kiszerelésben jobb lenne, de ezt leszámítva csak ajánlani tudom :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

PiciCic

2016. július 19.

Több intim mosakodót próbáltam már,de messze ez a legjobb.Kellemes illata van,nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

ZiAn

2016. május 26.

Nem irritált, kellemes érzés használat után. Állagát illetően sűrűbb folyadékra számítottam, gélnek semmiképp nem nevezném.... éppen ezért óvatosabban öntöm, de más bajom nincs vele. Összességébdn elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 26.

Timtim95

2016. március 22.

Nagyon jó ez a lemosó! Korábban egy másik (ennél jóval olcsóbb termék) miatt rohanhattam a nőgyógyászhoz, de amióta ezt használom nincs semmi gond! Szívből ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

kingfisher

2015. december 21.

Nagyon szeretem ezt a gélt. Fél éve használom és teljesen beleszerettem. Korábban gyakran előfordult, hogy viszketős-gyulladásos panaszaim voltak, de amióta ezzel mosakszom, egyetlen egyszer sem éreztem ilyesmit. Csak ajánlani tudom ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Emolliensek: Caprylic/ Capric Glycerides
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG/ PPG-20/ 6 Dimethicone, Caprylic/ Capric Glycerides
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Stearamine Oxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Coumarin, Geraniol, D-Limonene, Linalool

Közönséges bojtorján. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása révén minden bőrtípus számára hasznos összetevő, a levél kivonata pedig antibakteriális hatása miatt hatásos lehet acne ellen.