Saforelle

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajdu108, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Testápolás

A termék összetétele különösen alkalmassá teszi ezt a mosakodót a mindennapi használatra, ugyanis tekintettel van a nyálkahártya és a bőr természetes egyensúlyára. Egyik kiemelt  összetevője a bojtorján tradicionálisan alkalmazzák a fitoterápiában; kihasználva puhító, nyugtató tulajdonságait. Védi és nyugtatja az érzékeny vagy irritált nyálkahártyát és a bőrt. Nagyon kíméletesen tisztít, csökkenti az irritációt és az intim diszkomfortot.

Szappan- és parabén-mentes, színezőanyagokat és fenoxietanolt nem tartalmaz.

Donovanna

2021. március 15.

Patikában ajánlották gombás fertőzésre kiegészítésképp. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Kellemesen és gyorsan enyhítette a viszketést (de önmagában nem ez kúrálta ki a fertőzést!) , az illatát meg megszoktam (valóban kicsit régi parfümös) a jó hatása miatt. Mindig tartok itthon azóta, ez lett AZ intim mosakodóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Vivi629

2020. október 20.

Évek óta ezt használom és eszemben sincs váltani. Nem irritál, jól tisztít. Először fura volt az illata, de hamar megszerettem. Ráadásul számomra több funkciós: ezt szoktam használni borotválás előtt "borotvahabként" lábra, hónaljra, intim területre. Olyan nyugtató összetevőket tartalmaz, ami nálam gátolja, hogy kipattogjak szőrtelenítés után. Pedig amióta ezt használom nem is kenem be mással az érintett bőrfelületeket. Még így is sokáig elég, úgyhogy abszolút gazdaságos. Szóval tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

inid

2020. április 21.

Közel 10 éve vettem az első flakonnal, azóta ezt használom. Az illata számomra hamar a testi higiéniával, tisztasággal lett egyenlő (meg a múlt század eleji Moulin Rouge-t :))
Ha arra gondolok, hogy váltanék-e? Nos, nem. Teszi a dolgát, nincsen semmi, ami miatt panaszom lenne rá. Nulla irritáció, nulla csípő vagy égető érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

Yskirde

2020. április 21.

Évek óta ezt használom, az illata nem a legjobb, de nem is zavaró. Tökéletesen tisztít, mindennapi használatra is alkalmas, nagyon jó komfort érzetet ad. Na meg a csomagolása is nagyon nőies és szép. Nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Reka0104

2020. április 1.

Ajánlás alapján vettem meg, de nagyon megbántam. Irritál, viszketek tőle, egyszerűen borzalmas diszkomfort érzésem lesz használat után. Az illata akár egy rossz parfüm a régi időkből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Dephiinia

2019. május 20.

Eddig Saba-t használtam, nem volt azzal sem bajom, bár még a natúr is csípett a végére és így abbahagytam a használatát. Mivel "problémás" vagyok, kellett valamit találnom helyette. Az itteni vélemények alapján vettem meg tegnap, 2x használtam eddig, és FANTASZTIKUS. Nem csíp, nem irritál, sőt tényleg nyugatatja a bőrt, bármennyire is érzékeny. Le vagyok döbbenve mennyire jól esik használni, remélem a későbbiekben sem változik meg a véleményem. Illatra tényleg érdekes kissé. És nagyon jó, hogy a véleményekben olvastam mennyire FOLYÓS az állaga, ha nem figyelek oda, első használatnál tuti egy csomót ellocsoltam volna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

TimiK

2019. március 30.

Évek óta használom ezt az intim mosakodót és nagyon elégedett vagyok vele 😊 Az illata elmegy, picit fel lehet habosítani, nem irritál, és úgy hogy ketten használjuk a párommal, kb 2-3 hónapig biztos elég. Ajánlom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Zindi

2019. március 5.

Híg, kicsit olajos állaga van (nem olajos csak olyan érzet) viszont nagyon jó mosakodásra, nem irritál, sőt, ha irritálva vagyok kicsit (khm.... minőségi időtöltéstől) még nyugtató hatása is van.
Epilálás után van hogy csíp a rendes tusfürdő ezért frissen epilált hónajlra is ezt használom inkább.
Kicsit drága de nekem 4-5 hónapra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Kicsit drága de nekem 4-5 hónapra elég.

LauraNatura

2019. február 9.

Eleve parfummel nem tudom ,hogy hihettem hogy jo vasar lesz.Irritaló.Es ennel sokkal szebb incis termekek is vannak.Azert vettem meg mert agyon dicsertek.Ezert nem foglalkoztam az osszetvokkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Pille17

2019. február 9.

Két éve csak ezt használom. Minden szempontból csak dicsérni tudom. Maradok ennél. Kis kiszerelésű, 100 ml is elég egy évre, takarékos a kupakja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

További info az összetevőről a KM-blogon >>