Saie

Ár:   €38ó   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2023. november 24.

Ár:   €38ó
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• 85%-ban csak bőrápoló összetevőket tartalmaz.
  • Ez a könnyű hidratáló alapozó biztosítja a no-make up-look-hatást.
  • Hydrobounce komplexet tartalmaz, hyaluron savat, glycerint és 15% -ban ultrakönnyű formulájú pigmenteket.
  • Építhető, közepes fedésig.

40 árnyalatban kapható

Ár: 9000 , Eladó: Didi
Állapot: 2-szer próbált, kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest , fizetés: Átutalással, KP, Revolut, Átvétel Budapesten 8./11. ker

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

noggli

2024. február 14.

(Előző értékelőhöz hasonlóan én is Andreea Ali által ismertem meg, mindenkinek ajánlom a tartalmait 😊)

Gyönyörű, egységes fedést ad úgy, hogy közben nem látszik, hogy sok termék lenne az arcomon. Világos bőrömre a 4-es árnyalatot használom, T zónában púderrel fixálom. Este is ugyanolyan szuperül néz ki, mint reggel felvitel után, sőt egy kicsit talán jobban is, mint egészen frissen. Három cseppet szoktam felvinni, először a kezemmel eloszlatom, aztán nedves beauty blender-rel tökéletesítem a fedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

manobeka

2023. november 15.

Abszolut új high-end terméket köszönthetünk. Ez egy eszméletlen termék, ahogyan Ali Andrea is áradozik róla.Maga a márka többi terméke is abszolút magas minőségű, van már bronzerem is tőle, pirosítom is.Ultrakönnyű, szuperül belesimul a bőrbe, mégis egységesít.Valóban határeset, hogy kell-e primer alá vagy sem, szerintem ezt a bőr hidratáltsága fogja eldönteni.Én szoktam fixálni is púderral, mint minden színezett terméket, ami az arcomra kerül.7-es árnyalatot választottam és tökéletes egy az egyben.Világos, világos plussz, neutrális altónussal. A felvietele ütögető mozdulatokkal a legjobb.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 15.