Saint Skin

Ár:   $52   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. január 27.

Ár:   $52
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A szérum különlegessége az egyedi applikátor, amivel a hatékony összetevőket egyedülálló módon valóban oda lehet bejuttatni, ahol azok a leghatékonyabban képesek stimulálni a kollagén szintézist. Az egyszer használatos ampullából 25 hajszálvékony steril mikrotű segítségével fájdalommentesen, mikroszkopikus punkciókkal jutnak a dermisz mélyére a kollagén és elasztin termelést stimuláló aktív hatóanyagok. A szérum egyszeri használatával látványosan csökken a hiperpigmentáció, a bőr kivilágosodik, és elsimulnak a finom ráncok.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Pearl Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid