Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noavedon, Módosítva: 2011. december 7.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörű és hidratált ajkak 12 órán keresztül, többdimenziós, gyémánt csillogás. A tápláló összetevőknek köszönhetően minden egyes használat után szebb és szebb lesz a száj.

moonlitnight

2016. december 14.

Tipikus csillogós szájfények, aki ezeket szereti azoknak tökéletesen beválhat, aki nem az inkább ne próbálkozzon vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

lilaszilva

2014. április 22.

Nekem is az említett rózsaszín és nude barnás árnyalatok vannak meg. Hát, mit is mondjak, nem ájultam el tőlük. Iszonyúan ragad, sűrű az állaga. Igaz, hogy szépen csillog, de egyáltalán nem tartós, túl hamar beszívódik. El lehet használni (bár egy picit szerintem is szárít :/ ), de koránt sem telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Black Fairy

2013. december 16.

Én is vettem belőle kettőt...Ragad, csillog, szárít...nem szeretem...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 16.

Én is vettem belőle kettőt...Ragad, csillog, szárít...nem szeretem...:/

noavedon

2011. november 23.

Hidratál, szép színekben van, extrán csillog, de kicsit ragad, és nem tart túl sokáig. Újravenném? Nem. Annyival nem nyújtott többet, mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.