Sally Hansen

Ár:   1799 FT   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szueszti, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   1799 FT
Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt, bársonyos hatású körömlakk. Tökéletes fedést biztosít már egy rétegben is. Gyorsan szárad.

mmartina97

2017. december 29.

A 640 Velour árnyalatban vettem meg,ami az üvegben egy szép lila szín. Körmökön borzalmas,és nagyon gyorsan kopik..pedig én nagyon akartam szeretni :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

ftmea13

2017. január 27.

El se olvastam az itteni vélemenyeket, de a Müllerben 900ft-ért találtam meg őket, így gondoltam jön egy haza velem. Bordó színűt választottam, el se olvastam, hogy matt, de nem zavar. Annyira tartós, hogy hihetetlen. Egy-két helyen megkopott, de csak a körömnövés miatt, amúgy egyáltalán nem. Másfél hétig rajtam volt, kibírta a napi szintű mosogatást, takarítást. Hamar szárad, ami számomra előny, mert hajlamos vagyok mutogatni és belenyúlni, ami nagyon fel tud dühíteni :D Valóban elég egy réteg a szép eredményért, de én jobban szeretem két rétegben felvinni és még csodálatosabb eredményt kapunk. Természetesen alaplakkot használok alá, de fedőt nem. Kár, hogy kevés a színválaszték, mert biztosan beszereznék még belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

hannika9

2016. július 19.

Sötétkék, majdnem fekete színűm van. Szépen fed, elég egy réteg, tartós és nagyon gyorsan szárad. Kellemes meglepetés volt, amikor először használtam. Nem tudtam, hogy matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Lilium

2016. június 18.

Nekem a képen látható árnyalat van meg, és gyönyörű. :)
Gyorsan szárad meg, nekem ez a legelső matt lakkom, és teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

Nekem a képen látható árnyalat van meg, és gyönyörű. :)

blondeowl

2015. november 18.

Szörnyű. Szép színek, ocsmány eredmény. Meg sem vártam mennyire tartós, azonnal lemostam, annyira csúnya. Sajnos fedőlakkal sem tudtam rajta segíteni, szeretem a Sally Hansen lakkokat, de ez teljes pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

hanna8806

2015. május 19.

nem egyszeű mert nagyon tetszik a színe (nekem kék "Regal " van meg), tetszik a textúrája is, szerintem tényleg jobb mint egy sima matt fedőlakk, látom a velvet hatást. De: egyszerűen képtelen vagyok normálisan felkenni, pedig van gyakolatom. A fedés nem lenne rossz, de kell a 2 réteg, meg olyan maszatos lesz, és nem szárad lassan, de azért nagyon hiányzik nekem a fedőlak, és valahogy 2 rétegben pedig vastag, pedig próbálkozom a vékony felvitellel, ezért nagyon rá kell készüli az alkalmas időpontra amikor felrakom, de ha nem rontom el akkor az egyik kedven lakkom jelenleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

dorci993

2015. április 30.

A Lush árnyalatot vettem meg, mert az üvegcsében szép "haboskakaó" színű volt, felkenve sajnos csak egy ronda szürke. A textúrája inkább érdekes, nem túl szép, kell rá a fedőlakk (tudom ez elvileg pont a lényeget rontja el, de fedő nélkül bűnronda). Nagyon hamar kopik, jó ha 2 napig bírja épen. A száradása az egyetlen jó amit meg tudok említeni de ez nem nagy dicsőség...Elég drága, nagyon megbántam, hogy ennyit kiadtam érte. Talán a képen is látható bíborszínt kevésbé utálnám, de ez a rettenet csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

cilinagy

2015. április 30.

Imádom a Sally Hansen lakkokat, de ez valami borzalom, az első használat után a kukában landolt. A szürkét vettem meg, nem csak hogy nehezen lehet felvinni, csúnya is, és hamar lekopik. Rettentően gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 30.