Saloos

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes regeneratív bioolaj, magas karotinoid-tartalommal, az érett bőr luxus gondozására. Kiváló a ráncok, a meggyógyult (pl. akne vagy műtét utáni) hegek és égések számára, nagymértékben hidratálja és javítja a bőr egészséges megjelenését. Kíméletes extrakciójának köszönhetően kellemes aromája és gazdag színe erősíti és egységesíti a bőr színtónusát.

Használható normál napi vagy éjszakai alkalmazáshoz krém vagy szérum helyett, de más olajokkal is hígítható. Alkalmazható a teljes bőrfelületen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szonetta

2021. január 13.

C-Vitamin szérumot kerestem, de helyette elmentem bio irányba és elsőre betalált. "Üres" hidratálóval pl. CeraVe viszem fel lefekvés előtt, reggelre nagyon szépen felszívódik. Amit magamon tapasztaltam és ami miatt már a 3. üveget fogyasztom: a felszíni vízhiány okozta kisebb ráncaimat és a kezdődő mérgesráncomat eltüntette; a makacs pattanásaimat egy éjszaka alatt leviszi; túlhámlasztás esetén nyugtat, helyrehozza a pergő bőrfelszínt; szépen kisimítja a bőrömet, az egésznapos maszkviselés estére kiütkőző nyomaival is megbírkózik reggelig. Erősen sárga színű, az illata natúr, földes, nekem tetszik. Ha csak egyetlen arcápolóm lehetne, gondolkodás nélkül választanám ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

nkatika

2020. október 9.

UP: nehéz, "kemény" fizikai fényvédős nappai krém higítására, kenhetőbbé tételére is elég 2,5-3 csepp, a krém fehérítő tulajdonságát is kompenzálja némileg.

Nappalra csak hétvégén használható, mivel felvitelkor erőteljes sárga a színe, nemcsak az olajé, de tartósan színezi a bőrt is. Később ez szépen beépül, nem észrevehető. Nem olajos, inkább fényes réteget képez, ez is szépen felszívódik idővel. Reggelre szépen kiegyenlíti a bőrfelszínt, a kisebb gyulladásokat nyugtatja. Semmi irritációt nem okoz, teljesen bio. Három-négy csepp az egész arcot beteríti. Az illata avas, megnyugtatóan "igazi" :) Hidratál, a száraz, pikkelyesebb területeket finoman helyreteszi. Szerintem az apró ráncoknak több időre van szükségük, de nincs rá okom, hogy emiatt pontot vonjak le. Elégedetten használom, örülök, hogy megrendeltem.
Pipettás kiszerelése miatt óvatosan kell adagolni, elég széles a kapillárisa, ellenben nem túl sűrű az olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 9.

Emolliensek: Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil