Saloos

Ár:   €4.30   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   €4.30
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Minden bőrtípusra alkalmas, megőrzi a bőr egészségét és vitalitását. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Rugalmassá teszi a bőrt, kiválóan funkcionál  regenerálóként és masszázsolajként egyaránt. Teljesen bio termék, nem tartalmaz tartósítószereket és szintetikus illatanyagokat sem.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil