Salthouse

Ár:   674 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakegylany, az összetevőket feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

CeCeDrake

2019. február 9.

Só, só, de ez vált be a legjobban. Használtam Isanát, Baleát, Fit+Vitalt, azok ugyan árban kedvezőbbek, mert 1,5 kg alig kerül többe, mint ebből 0,5 kg, de ez valahogy jobb.
4-500 Ft a Müllerben, én ott szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

4-500 Ft a Müllerben, én ott szoktam venni.

Anita1984

2018. július 17.

Pedikűr előtti lábfürdőhöz vettem. Már többféle direkt erre a célra való lábfürdősót kipróbáltam mindenféle illattal, pezsgőst, szinest, de ilyen eredményt még egyiknél sem tapasztaltam. A bőrkeményedéseket annyira fellazította, hogy egyszerűen eltudtam távolítani. 20 percig használtam, a végén már mart egy picit, tehát elég az idő ami a tasakon felvan tüntetve. Leöblítettem, uánna a szintén Salthouse-os krém pillanatok alatt szívódott be. Kiváló termék. Legközelebb fürdésre is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Nicy011

2017. június 19.

Az illatosított, színes fürdősókat sosem tudtam használni, mivel nagyon érzékeny a bőröm. Így, ezt a natúr terméket is kipróbáltam a Baleás mellett. Teljesen meg voltam vele elégedve. Kellemes fürdő készíthető belőle. Puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Mundow

2017. június 5.

Kellemes használni. Illatmentes és gyorsan feloldódik a vízben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Kellemes használni. Illatmentes és gyorsan feloldódik a vízben.

Iko

2017. március 29.

A legjobb. Használtam már mindenfélesz színes, illatos agyondicsért fürdősót nulla hatással. Amióta kipróbáltam, csak ezt veszem újra. Puha, bársonyos lesz a bőröm. Egy csomagot 4 alkalomra osztom be. Szerintem bőven elég. Nem cserélem le amíg elérhető lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Izabel

2017. január 10.

A DM túldicsért holt-tengeri fürdősójával ellentétben, ez tényleg bevált! Nagyon kellemes a használata. Gyorsan feloldódik a vízben és nincsenek benne kis kavicsok. Testnek-léleknek egyaránt jót tesz! Azon picit meglepődtem, hogy egy ekkora adagot egyszerre kellene elhasználni, így én beosztom. A Müllerben jelenleg 565 Ft-ba kerül. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Zatanii

2016. május 24.

Ez az egyik legjobb dolog, amit mostanában felfedeztem. Nem csak ellazít egy stresszes nap után, de érezhetően puhább bőrt is varázsol. Aminek külön örülök, hogy a kézfejemen lévő ekcéma szerű bőrbetegségemet is enyhíti. Jár egy nagy köszi ennek a terméknek. (Rossmannban 800, Müllerben 500 Forint körül kapható jelenleg.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

juditviktoria

2016. április 17.

Eddig ez a legjobb fürdősó amit használtam!Ellazított,puha lett a bőröm és nagyon jól esett a fürdés!
Kicsit borsos az ára,de heti egy alkalommal igenis meg érdemlem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Kicsit borsos az ára,de heti egy alkalommal igenis meg érdemlem :)

nkmagda

2016. március 20.

Én személy szerint imàdom, kúraszerűen egyszerűen fantasztikus. Ragyogó, puha bőr valóban újjà születik az ember bőre, nekem egyàltalàn nem is szàrítja ki. Olykor zuhanyzàskor bőrradírként alkalmazom úgyis nagyon bevàlt. Mindig van otthon, természetesen 5 pont a természetnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Valentine

2016. február 1.

Akciósan vásároltam meg a terméket. Egy kád vízbe öntöttem bele, ahogy az a csomagoláson állt. Nem volt sem különös illata, sem különös állaga a víznek. Viszont a bőrömnek határozottan jót tett. Azt gondolom kipróbálom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.