Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Fekete ribizli, Rózsa, Jázmin, Narancs, Őszibarack, Kókusz, Írisz, Gyöngyvirág, Szantálfa, Pézsma, Ámbra, Vanília, Tej

zuzmano

2015. december 4.

Egy elmeny volt vele a lanykorom. O volt az elso igazi parfumom. A foiskolaban ez volt a signature parfumom.3* 100 ml fogyott belole. Tole voltam bohem edes es hatarozot. Egy Karakter ugrott be rola bar ferfi es ezt a filmet joval kesobb keszitettek mint az en lanysagom idusa, megis ez a parfum maga Jack Sparrow lelke. Mai napig rajongok az orientalis illatokert. Ha valakinek van meg es eladna kerem irjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 4.

Heli

2013. január 6.

Unokatesómtól kaptam úgy 5-6 évvel ezelőtt, ő besokallt tőle a 100 ml-s üveg felénél. Pár ml még mindig van az üveg alján, de nekem sem sikerült elhasználni. Talán mert elég tartós illat. Mostani fejemmel már nem biztos, hogy magamra fújnám. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.