Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: dinnye, bergamot, körte, rózsa, ciklámen, irisz, rezeda,moha

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

pomme

2020. március 4.

Kapott szegény hideget-meleget, nem nagyon tudtam, mire számítsak, de nekem tök pozitív élmény volt. Az elején nagyon tölgymohás, amit imááádok <3 utána előjön az őszibarack, meg valami furán szárított gyümölcs illatú izé, amit nem tudok hova tenni, de nem tart sokáig. Sajnos utálom a szárított gyümölcsöket, szerintem tök ugyanolyan íze lesz mindegyiknek, leginkább "mazsolásnak" mondanám, amit meg szívből gyűlölök :( Szóval ez az illatjegy nagyon nem nekem való. Fogalmam sincs, hogy milyen illata van a rezedának, őszintén szólva én ezt a szót soha nem hallottam, csak Férj családjától, utcanév szinten említve, de ha behívtak volna a legyen ön is milliomosba, hogy mi az a rezeda, hát valami elektronikai hibát mondtam volna megfejtésnek, mert nekem ez úgy hangzik, mint egy lightosabb zárlat vagy valami hasonló :DD Kb 30 éves koromra tudtam meg, hogy ez egy virág (bár nekem inkább gyomnövénynek tűnik). Azt hiszem ez el is mond mindent a virágokhoz fűződő viszonyomról. :D
Elég oldschool feelingje van, mint a többi Dali parfümnek, 95-2000 közt nem igazán gyártottak semmi nekem valót, ezen is érződik az idő, de nem bántóan. Kicsit még tölgymohásabban és semennyire sem aszaltgyümölcsösen imádnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

mikkamakka75

2019. augusztus 23.

Még csak ma reggel kaptam meg ezt az illatot dràga KM baràtnémtól, de màris hangot kell adnom a csalódottsàgomnak. Készültem egy sokszor sok helyen említett édes-fàs, szàraz, dark illatra, vagy a lentebb említett konyakos púderes szörnyre.. de még kedves eladóm említette borral nyakon öntött potpourrinak is örültem volna 😂 mert akartam egy igazàn furcsa, extrém, dark illatot. Ehelyett kaptam egy Burberry Weekend lightot 😅

Rajtam ugyanaz a barackos rezedàs illat, amit a Weekend is hozott, csak míg utóbbi elviselhetetlenül édes lett a bőrömön, addig ez inkàbb éretten, lédúsan gyümölcsös, icipici tölgymohával a háttérben.

Érdekes ez a bőrkémia, meg hogy ki mit érez egy illatból. Én általàban a "nemszeretem" jegyeket érzem legerősebben, vagy azokat emeli ki a bőröm. Ilyenek pl. a sàfràny, a szegfűszeg, a szerecsendió és mint kiderült.. a rezeda 🙄🤣

Így sem tartom rossznak, simàn viselhető, szerethető, nem trendi, de nem is "nyanyás" vagy ósdi.. de az őszi rockos-bőrös vagy goth szerelésekhez, amikhez szàntam, nem az igazi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

dzsenci09

2018. november 25.

Nekem az egyik kedvenc parfümöm! Én leginkább hűvösebb időben használom,mert nyárra túl töménynek érzem, de az esős őszi napokból számomra kihagyhatatlan! Nem a megszokott illat, de nálam megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Odil

2018. június 13.

Nagynak, furcsának és irizálónak hittem, de ez sajnos csak a nagymamáink szekrényében párolgó, kétes minőségű konyak lejárt szavatosságú púderrel. Mindennek szép és kerek különben, megérinteni mégsem tudott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Kromatophora

2017. április 3.

Nem egy szokványos mostani vonalú illat. Eltér ettől a divatos, rózsaszín csajos úttól. Szerencsére! Furcsa mert unisexnek írják, de inkább női, a rengeteg gyümölcsös jegy miatt. Púderesen fás és száraz illat a cédrustól, tölgymohától és a szantáltól. Rózsa van benne de nem virágosabb tőle. Ha nem szereted a barackot, málnát akkor ez nem az illatod, ugyanis uralja jócskán. Ráadásul tartós is. Fiatal lányoknak nem tudom elképzelni, túl sötét hozzá. Érett, dús jelenség, mint egy palack burgundi bor. Az Addams Familyből Morticia Addams jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.