Best of Beauty 2019

Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parfüm illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Parfüm összetevők: frézia, mandarin, körte, szantál

Vaslady

2015. augusztus 17.

Kevésbé ismert parfüm,én is csak a netről szereztem be,igaz igy elsőre csak mintában.
2002-es születésű illat.
Kedves,kis nyári virág-gyümölcs varázs.
Tavasszal,illetve nyáron,napközben viselném.
Tetszik az üveg és a csomagolás,különös hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

2002-es születésű illat.
Kedves,kis nyári virág-gyümölcs varázs.
Tavasszal,illetve nyáron,napközben viselném.
Tetszik az üveg és a csomagolás,különös hatású.

allegra

2014. szeptember 29.

Én a legjobb barátnőmnek vettem, félve, hiszen illatot ajándékozni nagyon nehéz. Már a D&G LB-nél is említettem, hogy annak ellenére, hogy virágos-gyümölcsös kategória, citrusosságot érzek inkább. Itt is ez a helyzet. Szerencsére barátnőmnek nagyon tetszett, és jól is állt neki. Ahogy lentebb írták: igazi, törékeny, finom hölgyeknek való.
Nekem is tetszik az illata, bár épp a lágysága miatt nem viselem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Nekem is tetszik az illata, bár épp a lágysága miatt nem viselem.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 6.

Finom illat, nekem is bejött. Rajtam egy idő után inkább a gyümölcsös illat érződött. Könnyű, nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 6.

sweetprincess

2012. február 22.

Az első parfümjeim egyike ez volt! Nagyon finom illatnak tartottam és nagyon sokáig őrizgettem, alig mertem használni, egy igazi kincs és a csomagolása is egy műalkotás:) Egyébként Dali az egyik kedvenc festőm. Biztos ezért is kaptam a parfümöt:) Amire emlékszem, nagyon tartós, letisztult kisfinom illat. Kis törékeny finom hölgyeknek való:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Rosewood

2012. január 12.

Nem sokan ismerik, pedig ez egy nagyon jó kis nyári parfüm.
Én leginkább a körtét és a fréziát érzem ki belőle, a kettő elegye pedig számomra néha "répaillatnak" tűnik. Nagyon egyedi, és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Nem sokan ismerik, pedig ez egy nagyon jó kis nyári parfüm.