Salvador Dalí

Ár:   3500   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lacrymosa88, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   3500
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Salvador Dalí It Is Blue EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Salvador Dalí It Is Blue EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kvin

2020. március 16.

Húha... Ahogy az előttem szóló írta, tényleg nem találkozni vele sehol, holott az ITIS... sorozat többi tagja fellelhető itt-ott (Itisdream, Itislove és Intense), őt mégis nagyítóval kell keresni. Ezért is örültem meg, mert egy szinte sehol nem kapható, ritka illattal ismerkedhettem meg, de egyáltalán nem ilyesmire számítottam.
Azt hittem, hogy valami könnyed, friss kékség fogad majd, de ez közel sem az!
Nem egy átlagos, semmitmondó illatocska, vagy azonnal megszereted, vagy utálni fogod.
Nekem kicsit olyan Cacharel Noa - Swarovski Aura keverék. Van benne némi pörkölt kávés, zaccos felhang (ami másnak égetett cukros mandula, az én bőrömön kesernyésebbé alakul), főleg az eleje nagyon érdekesen indít, - amit a Noában sokan nem szeretnek - , de emellett hamar bizonyosságot kapunk arról, hogy igenis, ő egy virágos parfüm. Méghozzá a fehér virágos fajtából. Sőt, mintha inkább azok levele, vagy "gyomnövényes" lenne (muskátli, üröm?), kicsit kesernyés és ahogy változik, fássá alakul. Nem szantálosan édes, sőt, semmiféle édességet nem érzek benne, hanem kimondottan fás-virágos, valami csipet orrbirizgálós jeggyel, amit nem tudok hova tenni.
Ha passzol hozzád az, ami az én orromnak zavaró - amit az Aurában is gyűlöltem- , mázlid van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

Azt hittem, hogy valami könnyed, friss kékség fogad majd, de ez közel sem az!

lacrymosa88

2019. július 25.

Vakvásárlás során szereztem be, mert sehol az égvilágon nem volt leírás róla. Kifújáskor leginkább az égetett cukros mandula jutott az eszembe. Később kicsit púderes virágillatba csap át, de nem lesz édes vagy fullasztóan tömény, inkább fásnak mondanám. Az biztos, hogy nem egy happy és fiataloknak való illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.