Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. november 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális

Illatösszetevők: grapefruit, gránátalma, rózsaszín bors, rózsa, írisz, nárcisz, vanília, ámbra, szantálfa

Trixi

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Meglepően finom kis illat, nagyon jól áll neki a rózsabors, a virágok pedig kellemesen elegyednak. Nem gejl, friss, púderes, fás illat, különleges kompozíciónak érzem, sokkal drágább árkategóriás illatok mellé simán befér. Aktuális kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kromatophora

2017. április 3.

Nagyon meglepődtem az itteni véleményeken, mivel nekem is van egy ebből a kreációból és ha az édességet kellene pontozni nála hát a 10-es skálán 1-est kapna. Viszont! Ez nem jelenti azt, hogy rossz illatnak tartom, sőt! Azon parfümök egyike ami nem tucat illat. Harsogóan friss a sárga grapefruittól és bizony pikáns a rózsaszín borstól, a gránátalma megadja fanyarságát, fás, púderes, bizony száraz érzetű illat, nem érzed azt a ragadósságot mint némelyik édes és ámbrás parfümnél. Van benne ugyan virág de alapjában nem uralkodik el benne el egyik sem. A csavar a dologban az, hogy sunyi mert gyengének tűnik de valójában tartós és nap végén is veled van. Diszkrét, ám határozott. Szerintem kifejezetten a határozott, karakán és modern nők parfümje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Marcipan84

2016. szeptember 19.

Eddigi kedvencem a Dalí parfümök közül. Bár az én üvegem fehér-sárgás színű, az illatot érezve a tavasz rózsaszínes- barackvirág színei derengenek fel- bár nem tartom semmiképpen sem tavaszi illatnak. Édes illat, de nem erőszakos. A tartóssága elég ravaszkás: van, hogy fújás után tíz perccel már nem érzem, viszont előfordul, hogy a nap folyamán megcsap az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Pr. Nóra

2015. február 5.

Barátnőmnek vettem ajándékba, a legkisebb 15 ml kiszerelést. Nagyon teli találat volt, imádja, már újra vette nagyobb kiszerelésben.
Egy kellemes tavaszi nyári fuvallat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Egy kellemes tavaszi nyári fuvallat:)

Vaslady

2014. április 15.

Szeretem Dali mester illatait,bár még nem mindhez volt szerencsém,de jó pár fajtát használtam már.
Ő tavaszi,illetve nyári illat,finom ,gyengéd ölelés.
Tartósnak nem igazán tartós.
Gyümölcsös-virágos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Ő tavaszi,illetve nyári illat,finom ,gyengéd ölelés.
Tartósnak nem igazán tartós.
Gyümölcsös-virágos illat.

yvie

2012. december 24.

Nagyon kellemes , lágy , kicsit barackos szappanillat, púderes beütéssel. Kicsit a NAF-NAF-ra hajaz. Kellemes kis tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.