Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30ml,50ml,100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. április 13.

Kiszerelés:   30ml,50ml,100ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2014-ben mutatta be a Salvador Dali ház a La Belle et l`Ocelot parfümjét.
A tervek szerint tavasszal megjelenő La Belle et l`Ocelot Eau de Toilette egy lágyabb változat,finom illata derűs érzékiséget ígér. A La Belle et l`Ocelot Eau de Toilette a nőiesség egy új fejezetét és mélyebb ösztöni szabadságot jelképez.

Fejillata friss, életvidám és szikrázó; köszönhető az alma virág, japán körte és a grépfút jegyeinek. Szívillata selymességét és eleganciáját egy csokor írisz, török rózsa és az egyiptomi jázmin alkotja. A parfüm lágyságáról és melegségéről,pézsmából és cédrusból álló könnyed,fás alapillat gondoskodik.

Az üvegje tartja az eredeti stílust;négyszögletes üveg, külső oldalán karakteres leopárd körvonallal,de ezúttal lágy rózsaszín és ezüst színezést kapott.

MGabi741009

2020. augusztus 22.

Nagy Salvador Dali parfüm rajongó vagyok. Több parfümje is meg van és szeretem őket. Az Ocelot isteni kis illat, nőcis, nekem nem hétköznapi, lehetne tartósabb, ettől függetlenül a Dalissime mellett nagyon megszerettem. A sárga változata nem tudom ehhez képest milyen lehet. Remélem egyszer azt is kipróbálhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.