Salvador Dalí

Ár:   4610 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Orientális-virágos illat.

Fejjegy:sáfrány, golgotavirág, áfonya

Szívjegy: ibolya, orgona, vanília

Alapjegy: szantálfa, pézsma, ámbra

Vaslady

2018. október 30.

Nos,Ő nem lila illat.
Viszont inkább mondanám,hogy érdekes,mintsem hogy tetszik.
Az általam ismert illatok közül,semmire sem hasonlit.
Szantálfás-pézsmás alap,az ibolya is teret hodit.
Sötét szinű bogyós gyümölcsök...és megyek virágboltba,hátha találok vanilia orchideát....kiváncsi vagyok az illatára.
Nem egy kiemelkedő illat,de eléggé egyéniség,a maga módján.
Eppen ezért el tudom képzelni,hogy valaki signature illatnak válassza....ha tetszene,én megtartanám annak.
Mintám van belőle,elhasználni nem fogom,csak néha illatolni.
Tartóssága hagy kivánni valót,maga után....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Nos,Ő nem lila illat.
Viszont inkább mondanám,hogy érdekes,mintsem hogy tetszik.
Az általam ismert illatok közül,semmire sem hasonlit.
Szantálfás-pézsmás alap,az ibolya is teret hodit.
Nem egy kiemelkedő illat,de eléggé egyéniség,a maga módján.
Mintám van belőle,elhasználni nem fogom,csak néha illatolni.
Tartóssága hagy kivánni valót,maga után....

bubilany

2017. december 18.

Sajnos ismét egy Dali parfüm amit szerettem volna szeretni :(
Mintát vettem belőle, és még ezt is bánom. Nem tartós és sajnos rám fújva nem érzem a várt vaníliás, szantálfás illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Sajnos ismét egy Dali parfüm amit szerettem volna szeretni :(

Aquariusgirl

2017. augusztus 13.

Nem rossz illat, de én itt a mintánál megállok és biztosn nem fogok belőle többet vásárolni. Én sem érzem az orgonát és nekem sem lila illat. Nekem kicsit kommersz illat, olyan Oriflame/Avon vonal. Nem is igazán tartós, szóval nem lettünk barik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Doridori

2016. június 4.

Nagyon kíváncsi voltam rá, mert alapvetően szeretem a Dali illatokat. ....hát, nem is tudom.... egyáltalán nem rossz illat, nem tömegillat az biztos. Szerintem egy picit férfias. Engem egy nagyon lágy, könnyű, férfi borotvahabra emlékeztet. Ennek ellenére kellemes, nők használhatják bátran, csak ez nem olyan viháncolós-csajos-lányos puha nőcis illat. Inkább elegáns illat. Én mindenképpen azt javaslom, hogy vásárlás előtt tesztelni kell. Valahol olvastam, hogy valaki a John Galliano Parlez moi d' amour-hoz hasonlította. Szó sincs róla, semmilyen hasonlóság nincs közöttük. Gyümölcsösséget egyáltalán nem érzek benne. De nem vagyunk egyformák : ) Ettől függetlenül biztos van, aki szeretni fogja, főleg azok, akik nem szeretik a túl édes, gyümölcsös illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

karakumsivatag

2013. április 20.

Erős és édes illat, viszont csak közepesen tartós. Nekem ez annyira nem "lila" inkább "vörös". Talán még egy kicsi fanyarság-fásság hiányzik belőle. Sajnos nem érzem benne az orgonát sem, pedig a színe alapján elvártam volna:( Azt hittem, hogy ez a "tavasz illata", de inkább orientális, és az Oriflame Fire-hez hasonlítanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 20.