Salvador Dalí

Ár:   5030 Ft és 10 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Ár:   5030 Ft és 10 290 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Ciprus- virágos

Illatösszetétel: Bergamott, Mandarin, Bazsalikom, Gyümölcsös jegyek, Aldehidek, Gyöngyvirág, Rózsa, Tubarózsa, Nárcisz, Cédrus, Szantálfa

Myrtle

2019. február 22.

Picike vintage üvegcse került hozzám, az alján az időtől már teljesen besűrűsödött és besötétedett parfümmel. Első próbálkozásra is egyértelmű volt, hogy az illat állta az idők próbáját, a minősége még mindig tökéletes. Számomra nagyon-nagyon különleges, főszeres, aldehides, virágos és gyümölcsös egyszerre, nagyon gazdag és sokrétű kreáció. tartóssága kiváló, még az esti fürdés után is érzem a reggeli 1-1 fújást, a kendőmön pedig napokig megmarad. Kíváncsi vagyok, hogy az újabb kiadása milyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Anriette

2018. február 17.

Ezt a parfümöt vakon vettem meg. Sajnos nagyon mellé lőttem vele, pedig nagyon akartam szeretni, mert karakteres, fűszeres, nőies , egyedi és "üt". Viszont sajnos nem sikerült megbarátkoznom vele, mert ez messze nem a mai kor illata és nem is tudok rá nosztalgiázva tekinteni. Sajnos nem tudok vele azonosulni, mert közönséges. Van benne valami amitől sajnos nincs róla jó véleményem sőt konkrétan bóvlinak tartom, amit nagyon sajnálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

bubilany

2017. december 18.

Hm...már a negyedik Dali parfüm amit szerettem volna szeretni....
Elegáns, fűszeres, kifinomult illat....de esetleg 10-15 év múlva tudnám elképzelni magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Hm...már a negyedik Dali parfüm amit szerettem volna szeretni....

borzsu95

2017. november 7.

nagyon fűszeres, nagyon erős, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

nagyon fűszeres, nagyon erős, nagyon szeretem :)

Sheila

2017. október 10.

Vakvásárlás volt, de nem vagyok biztos benne, hogy szerencsés. Még nem tudom eldönteni hogy szeretem vagy utálom. Erőteljes, fűszeres, és nagyon nem a mai kor illata. Sajnos, mert most nem vágytam kísérlezetni. Egyeseknek öregasszonyos lehet, másoknak elegáns. Engem is Opiumra és korabeli társaira emlékeztet. Sőt, még inkább Chloé, de a régi (http://kremmania.hu/kremek/chloe-for-women)
Első kifújásra eléggé arcon csap, de kb 10 perc után szelídül (bár még mindig nagyon erős), számomra kb 2-3 óra elteltével éri el azt a kellemes bőrközeli, lecsendesült állapotát, amit már viselhetőnek is érzek.
Még barátkozunk, kipróbálom majd igazán hideg időben, talán az lesz az igazi ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Oeminoemi

2017. január 15.

Talán emlékeztet néhány jegyében olyan "nagyvadakhoz" mint az Opium vagy Paloma. Fűszerektől illatozik, mint egy kosár amivel egy olasz nő tér haza a piacról. A bazsalikom nagyon kikandikál a csokorból. Zöld, szegfűszeges, érzek benne egy jó kis kólás alapot is. Puha bőrös luxuscikk illattá transzformálódik 2-3 óra alatt. Nem gondolom hogy korosztály függő lenne, inkább egy stílushoz kötném. Elegáns nagyvonalú, jó kiállású hölgyeken éreztem hasonló illatot.

Egy több mint 15 éves példányt találtam meg a szekrényben. Az illata még mindig penge, a színén látszik csak a kora, az mélyebb méz színűvé változott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Ginever

2013. október 6.

Hát, az idő nem áll meg... Ez az illat akkor volt divat, amikor még középiskolába jártam, szóval, majdnem 20 éve. Már én is csak nosztalgiából szaglászom... :) Persze, az, hogy régi illat, még nem zárja ki azt, hogy megerősítse valaki nőiességét, semmiképp sem szokványos illat, ahogyan általában a Dali parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 6.

sydney

2012. december 26.

Lehet, hogy én még fiatal vagyok hozzá, de nekem egyáltalán nem jött be. Elég büdösnek, ráadásul borzasztóan erősnek is érzem, egy fújás után az egész szoba tőlem illatozik... Nekem inkább "öregasszonyos" az illat, pont mint a nem kívánt régi locsolókölnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Dune

2012. november 14.

Sajnálom, hogy még nem írt senki sem véleményt. Talán nem ismeritek? Pedig egy igazán fantasztikus illat. Talán már ritkaság is. Aki szereti az aldehides illatokat, feltétlenül ismerkedjen meg vele. Karakteres, enyhén édes, kicsit dögös "asszony illat". Azok közé az illatok közé tartozik, amik ha viselem őket, úgy érzem, hogy adnak hozzám valami pluszt -mint egy Chanel- . Míg más, egyszerűbb illatok csak kísérgetnek. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 14.