Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, rózsabors, jázmin, rózsa, pacsuli, pézsma

BitterSweet

2016. október 14.

Igazán kellemes :-) Nekem kicsit a Gucci Flora Mandain-hoz hasonlít, csak ez édesebb, számomra sokkal inkább szerethető illat. A rózsa és a pézsma az én bőrömön rejtve marad sajnos. A neve alapján egy éjszakai, nehezebb illatra számítottam, amolyan "party-illatra", de nem az. Ami persze nem von le az értékéből. Tartóssága elég jó, rajtam most a nagy melegben 5órát bírt ki, az utolsó órában bőrközeli lett. Kedves, rohangálós, kellemes illat, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

àgi75

2016. március 5.

Ez az egyik legfinomabb illat,amit ismerek! Fanyar és édes egyszerre! A rózsa és a mandarin érződik főleg, a jàzmin picit ràédesít . Jellegében hasonlít a Stellàra -a mandarin és a rózsa miatt,de ez édesebb talàn... Nőies,szexis,vidám...Egyszer a Douglasban mutatta az eladó hölgy,rögtön beleszerettem,de akkor nem vettem meg. Aztàn eltűnt , sehol nem lehetett kapni! Nem is értem! ! Szerintem sokan szeretnék! Szuper tartós is! Szerencsére nekem sikerült most egyet szereznem,teljesen oda vagyok érte!! Régen örültem ennyire illatnak, pedig évente 8-10 parfüm jön-megy nàlam,vannak àllandóan szerelmek,meg futó kalandok is...:)) Úgy érzem ezt fogom most a leggyakrabban hasznàlni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 5.