Salvatore Ferragamo

Ár:   5460 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: yuzu, kumquat, alma, frézia, lótuszvirág, rózsa, pézsma, fás jegyek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

s05

2017. november 10.

Ket uveggel hasznaltam el ebbol a parfumbol es nagyon szerettem, foleg az ar-ertek aranyhoz viszonyitva jo vasar. Kellemes, nem tolakodo illat, szep kiszereles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

vicuskat

2017. május 24.

Tisztaságillat a köbön, nekem a Signorinához képest mégis egyértelmű visszalépés. Még barátkozom vele.
UP: Tartósság szempontjából viszont kiváló. Fiatalos, üde illat, megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

Masnuci

2016. február 24.

Beleszerettem ehhez nem fér kétség! Első fújásra izgalmas kissé fűszeres,de valahogy mégis édeskés illat. Valamire nagyon emlékeztet, aztán beugrik: egy borostyánszínű fanyarul édes cuvée! Érdekes hasonlat bor illatú parfüm? Aztán ez a mennyei aroma átmegy lassan mazsolás, pézsmás, fűszeres érzéssé.
Olyan mint amikor az első őszi fagyok megcsípik a szőlőtőkén maradt aszúszemeket, de délben a nap melengető sugara előcsalogatja belőlük azt a finom édes ízt és illatot. Besüt a fák sárgult levelei közé, még utoljára megcsiklandozza az erdei mohát, és az erdőt járó vándor arcára boldog mosolyt rajzol.Nagyot szippant a természet zamatából és ezt az illatot megőrzi magában a tavasz első napsugaráig, amikor újra előtör ez a mámoros varázslat. Ébredni kezd minden fa és bokor, bimbót hoznak a virágok, megtelik élettel a természet. Hát valami ilyesmi, amit érzek ha magamra fújom ezt a csodát.
Nem fedeztem fel benne a virágos jegyeket, de nem is kerestem, nekem tökéletesen elég ez a fanyarkásan, fűszeresen édes illatfelhő.
Nem gondolom, hogy nyári illat lenne, de nem vagyunk egyformák. Azt viszont mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer próbálja ki, lassan, csukott szemmel, élvezettel ízlelgesse ezt a remekművet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

biolumi

2013. június 9.

Édesanyámnak van meg ez az illat. Tényleg finom,nem tolakodó ; én viszont csak a 30-as és 40-es korosztálynak tudom elképzelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Nessy

2012. december 15.

Nagyon finom, tutti-fruttis, naptejes, csipetnyi aquás felhanggal. Szerencsére semmi köze a ma divatos émelyítő cukorka-illatokhoz. Lazulós, nyaralós illat. Igényes, szép üveg, méltó beltartalommal. Az illata pár óra után nagyon bőr közeli, de azért érezhetően jelen van. Az árát jó helyen beszerezve, megéri. Nagyon bejönnek az Incanto sorozat tagjai. Helyesek, fiatalosak, néha kell ilyen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Piszke

2012. május 6.

Az illat maga jó, csak sajna rajtam egyáltalán nem tartós.
Így nem vettem meg, bár nagyon tetszett.
Az üvegcse csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 6.

Az illat maga jó, csak sajna rajtam egyáltalán nem tartós.
Így nem vettem meg, bár nagyon tetszett.
Az üvegcse csodaszép.