Salvatore Ferragamo

Ár:   7540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pofiarc, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: zöld tónusok, ánizs, ribizli, keserűnarancs

Szív: szerecsendió, bors, bazsarózsa, rózsa, gyöngyvirág, nőszirom

Alap: mandula, pézsma, málna, egzotikus fák

Salvatore Ferragamo Pour Femme EDP
Ár: 8000 forint (az árban benne van a posta/Foxpost költség) , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: 2x próbált 100 ml edp dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Dormir

2017. május 5.

Kedves illatom volt régen, mindig aktuálisnak találom. Számomra üde, tavaszi, friss volt. Nagyon nőiesnek éreztem. Egyszerre volt lágy, libbenő fátyol, és határozott, erőt adó, zöld.
Fűszeresnek egyáltalán nem mondanám, nem.orientális, ánizs nekem nem is rémlik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

Fűszeresnek egyáltalán nem mondanám, nem.orientális, ánizs nekem nem is rémlik.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 4.

Régi idők emléke... és az üveg egyedisége azzal a csavarással, igazán extra, mint az, ami benne van. Megosztó illat, én szerettem, anno.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 4.

GNóri

2017. április 12.

Hú, az egyik legfurcsább illat, amit szagoltam. Tényleg ez a legtalálóbb szó rá, hogy furcsa. Fogalmam sincs, hogy miért, de azt hittem, hogy ő egy klasszikus, fűszeres nagyvad lesz. Ezzel szemben ánizsos is, zöldes is, édes is, krémes is, virágos is...nehezen behatárolható, az biztos, hogy egyedi. Csak sajnos nem illünk össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

2015. szeptember 7.

Nekem nagyon tetszik ez az illat. Az indítása valóban erőteljes, ánizsos-friss-zöld, kicsit férfias, de aztán csitul az erőteljessége, és rajtam egy némileg krémes, pont megfelelő mértékben fűszeres, nőies illat lesz. 10 ml decant-om van belőle, de gondolkodom, hogy veszek majd belőle egy üveggel. Azt hiszem 1998-as kiadású illat, Jacques Cavallier alkotása, akinek sok szépséges illatot köszönhetünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

pofiarc

2015. augusztus 25.

Erős, fűszeres illat. Az én bőrömön a fűszerek minden mást elnyomnak, különösen az ánizs. Ráadásul rendkívül tartós: amíg viseltem, órákig csak illatoztam és illatoztam, mindennek ánizs-illata volt, sőt: az elfogyasztott ételeknek is ánizs-íze lett.. :( Eléggé férfias hatást keltett bennem ez a parfüm. A fűszeres illatokat kedvelőknek ajánlom, és még férfiakon is el tudom képzelni, de én menekülök előle, az ánizst pedig a jövőben kerülni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.