Salvatore Ferragamo

Ár:   14 400 Ft és 19 950 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   14 400 Ft és 19 950 Ft

Szívjegyek: cseresznyevirág, jázmin

Alapjegyek: fehér pézsma, szantálfa

Erika80

2019. november 15.

Friss, gyümölcsös illat. Az én orrom számára a gránátalma és a cseresznyevirág a legerősebb illatjegye, majd egy kis könnyed körte és egy kis sorbet. Kissé ropogós, fanyar illat, nagyon kellemes, kicsiny hatósugárral. Kár, hogy nem sokáig tart az illata. Én is úgy vagyok vele, ahogy szokták mondani: elfogadni elfogadnám, örömmel elfújkálnám, de meg nem venném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

kissagi19

2019. június 23.

Gránátalma, majd erőteljes pézsmás gránátalma. Rajtam semmi más jegy nem dominál. Semmi körte, talán pici jázmin, de ennyi. A pézsma miatt nem érzem, hogy tinis illat lenne. Inkább 25-től fölfelé tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Cintia04

2018. március 14.

Először mikor kipróbáltam az Escada könnyed illatai ugrottak be amik olyan kis gyümölcsösek, frissek, picit fanyarak. Nem a rossz értelemben csak éppen 100 másik ilyen van már. Akik szeretik a könnyed, virágos, gyümölcsös illatokat azoknak tetszeni fog. Nekem inkább az az érzésem volt vele kapcsolatban, hogy semmi rossz, meg olyan kis cuki is de kb ennyit is váltott ki belőlem. Magamnak ezért a pénzért valószínűleg nem venném meg de ha kapnám nyáron elfújkálnám a nagy melegben, hogy felfrissüljek. Meg hát rajtam sajnos nem is tartós kb 1 órát bír és el is felejtem, hogy van rajtam parfüm. Bájos, csajos kis cukiság de annak viszont pont jó.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

aranybarack

2017. október 10.

Kis fújós mintám van belőle. Nem újszerű, de modern, fiatalos illat. Megfelelő tavaszra-nyárra, nem lesz a melegben erjedt, szúrós, vagy bántóan szintetikus. Kellemes, friss gyümölcsökkel indul, amiből nőies virágok bújnak elő, jázmin és cseresznye. A leszáradása mint egy tusfürdőé, némi virágot és a körtét egész hosszan érezni lehet. Inkább édeskés, mint fűszeres, azoknak fog tetszeni, akik a könnyedebb illatokat kedvelik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

hógolyó

2017. augusztus 24.

Kis mintát kaptam a D-ben. Sokáig kotorászott a lányka fiókban, válogatott, hogy melyiket adja nekem. Bízom benne, hogy nem az volt a célja, hogy a vásárlóhoz válaszon. Ez nem én vagyok. Virágosan indít. Oké! És 20 perc múlva oly émelyítően becukrosodik rajtam. Szép üveg, változó illat. Ahogy sokan írták előttem: hoppá-hoppá-miez?-miez?-kellesznekem érzést nem nyújt. Cukros illatot kedvelőknek jó ajándék lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

senskin

2017. június 24.

Én bizony vettem egyet belőle. De ajándékba szánom. Azt nem mondom, hogy új illatot éreztem, amit más illatban ne lelnék meg. Viszont annyira mesés az üvege, annyira édeskés a belseje. Olyan tiszta. Tényleg a hercegnőknek készült, szolid, és van tartása. Vidám és pajkos. Ő annyira szűzies és útkereső. Annyira bájos és tavasszal teli, hogy a hűvös, fázós napok után gyöngyszem volt magamra fújni és kipróbálni. Szép lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Burya

2017. április 7.

Kifújtam, megillatoltam. Tetszik. Semmi új, egy kellemes kis gránátalmás, friss gyümölcsös-virágos semmiség. Nem egy kiemelkedő, azonnal felismerhető darab, de egy meleg nyári napra, szalmakalaphoz, szandálhoz egy mosoly mellé tökéletes. Szép, kedves, romantikus. Nekünk lányoknak már talán kissé unalmas is lehet a sok más illat mellett, de eddig minden férfi ismerősöm odavolt érte. A mesékben a királylányoknak biztos ilyen illatuk van. Nem venném meg, de határozottan tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

DFI

2017. március 22.

Jújj gyerekek, ennek izzadtság szaga van.Nagyon rossz :(
Sajnos egyes. Alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Jújj gyerekek, ennek izzadtság szaga van.Nagyon rossz :(
Sajnos egyes. Alá.

skin

2017. február 27.

Azt hittem amikor megszaglàszram,hogy micsoda kotyvalék. Szúrós már-már bántóan csípős szag az én orromnak.Valami virágos,szappanos löttyöcske amit csak úgy találomra összeöntöttek. Az ilyen illatoktól általában fejfájást kapok és attól még pláne,ha valaki ész nélkül locsolja magára és kontaktusba kerülök vele. Egyébként is a körtés illatokat általában negálom,mert zavarnak annyira műhatásúak. A szintetikus mentes cseresznye virág és a jázmin jöhet töményen is akár. Ám ezek elegye számomra már túl sok,mint ebben a parfümben is. Sejtem,hogy nem lesz egy slágerillat,egy dolgos hétköznapi tavaszi feldobósnak azért elmegy,de csak jóval a leszáradás után pár órával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

vanillacaramella.sweet

2017. február 21.

Olyan egyszerű, könnyed, virágok és kis gyümölcsösség, lágy tavaszi fuvallat. Nem rossz, de olyan semmi egyedi. Nem venném üvegesen, bár szép kis kellemeske, de így nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.