Salvatore Ferragamo

Ár:   52 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   52 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: amaretto, mandarin, fehér virágok, heliotrop, nőszirom, vanília

Strombolana

2016. július 18.

Nem rossz értelemben véve egy kicsit káosz elsőre.Hirtelen orrba vág egy nagy csokor vegyes virág.Az amaretto viszont isteni az elején.Toscana semmi esetre nem jut róla eszembe.Viszont hirtelen Caprin éreztem magam,ahogy elsétálok egy Carthusia üzlet előtt és csakúgy tódulnak kifelé az illatok.Nemet mondtam rá,de az illatminta ott lapul a táskámban és ha megcsap az illata,erősen elbizonytalanodok.Az ára azért eléggé visszatartó erővel bír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.