Sanatopic

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: moni.mona, az összetevőket feltöltötte: Viktoria621, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja a kiszáradásra hajlamos bőrt. Színét a benne lévő azulén adja (mely a kamilla tisztított hatóanyaga), ezen kívül színező vagy illatanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Redpanda

2021. április 10.

Nagy reményekkel vásároltam meg az itteni vélemények alapján, de nekem nem vált be. Rettenetesen szárít, és az illata is tartós, lemosás után sokáig érezhető a bőrön. Bár az illata nem kellemetlen, de a tartóssága számomra zavaró. Elhasználom kézmosásra (egy tonna kézkrémmel), de alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 10.

EmmaL

2021. január 4.

Kutyam van es kozmetikus tanulo vagyok igy rengeteget mosok kezet alapjaraton (nem csak Covid idejen) es ez az elso szappan, amitol nem szarad ki a kezem. Hasznalom mellette a testapolojat kezkremkent es nekem csodakat tett ez a kombo a reptedt, szaraz borommel. Mindenkinek ajanlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

cremeguy

2020. február 16.

Télen mindig kiszárad, kirepedezik a bőröm, emiatt nagyítóval keresetem tényleg kímélő folyékony szappant. Egyet már majdnem teljesen elhasználtam, az eddigi tapasztalatok alapján bevált, a számtalan kézkrémmel együtt egész vállalható eredményt sikerült elérni. Ezelőtt mérgemben kipróbáltam az Excipial méregdrága kézmosóját is, nekem ahhoz hasonló eredményeket produkált jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

HeyGirl

2019. július 17.

Kislányom atópiás bőrére vettem, neki sajnos nem tett csodát, de az én rosacea-s bőrömnek igen. Amióta ezzel mosom az arcom sokkal sokkal kevésbé látszanak a piros foltok,ezáltal sokkal kevésbé érzékeny az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Zildi

2019. június 3.

Itteni vélemény alapján vettem kislányom koszmós fejbőrére. Az olajoson dunsztolás már nem volt elég, de ezzel kiegészítve teljesen eltűnt 3-4 alkalom használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

szeszterl

2018. október 5.

Az egyetlen termék ami a pikkelysömörös bőrömet nem irritálja (tusfürdőként használom és szuper jó cucc) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

ziadrienn

2018. május 18.

érzékeny bőrre kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

érzékeny bőrre kiváló

IldaLinda

2017. szeptember 4.

Kisfiam koszmós fejbőrén segített. 4-5 mosás és eltűnt a koszmó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kisfiam koszmós fejbőrén segített. 4-5 mosás és eltűnt a koszmó.

renata2388

2017. június 16.

Sajnálom, hogy le kell pontozzam de kislányom atópiás bőrére próbáltuk, de nem segített, ugyanúgy viszketett a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Panna91

2016. október 28.

Krémje után szintén nagyon jo! Kellemes illat nem csípi a kezem, nem irritál mint más kéz mosok! Sőt nyugtatja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol