Sanatopic

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moni.mona, Módosítva: 2012. március 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja a kiszáradásra hajlamos bőrt. Színét a benne lévő azulén adja (mely a kamilla tisztított hatóanyaga), ezen kívül színező vagy illatanyagot nem tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

HeyGirl

2019. július 17.

Kislányom atópiás bőrére vettem, neki sajnos nem tett csodát, de az én rosacea-s bőrömnek igen. Amióta ezzel mosom az arcom sokkal sokkal kevésbé látszanak a piros foltok,ezáltal sokkal kevésbé érzékeny az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Zildi

2019. június 3.

Itteni vélemény alapján vettem kislányom koszmós fejbőrére. Az olajoson dunsztolás már nem volt elég, de ezzel kiegészítve teljesen eltűnt 3-4 alkalom használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

szeszterl

2018. október 5.

Az egyetlen termék ami a pikkelysömörös bőrömet nem irritálja (tusfürdőként használom és szuper jó cucc) !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

ziadrienn

2018. május 18.

érzékeny bőrre kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

érzékeny bőrre kiváló

IldaLinda

2017. szeptember 4.

Kisfiam koszmós fejbőrén segített. 4-5 mosás és eltűnt a koszmó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kisfiam koszmós fejbőrén segített. 4-5 mosás és eltűnt a koszmó.

renata2388

2017. június 16.

Sajnálom, hogy le kell pontozzam de kislányom atópiás bőrére próbáltuk, de nem segített, ugyanúgy viszketett a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Panna91

2016. október 28.

Krémje után szintén nagyon jo! Kellemes illat nem csípi a kezem, nem irritál mint más kéz mosok! Sőt nyugtatja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

RekaV

2016. szeptember 29.

Rólam tudni kell, hogy 12-13 éve (most vagyok 26) ekcémával, száraz bőrrel küzdök, de ami még gyötrőbb, hogy nyaranta fellángol az alsó lábszár viszketésem - konkrétan minden fürdés után, kivéve sós vizes, amikor a víz+levegő+bőröm találkozik- elképesztően őrjítő dolog, semmi látható jele nincs, csak mintha hangyák szaladgálnának a lábamon.

Szóval úgy éreztem, ezen semmi sem segít, próbálkoztam fürdés után a Sanatopic testápolójával, amivel szintén meg vagyok elégedve, de az csak a félórás roham után hidratált, magát a viszketést nem mulasztotta el. Láttam, hogy készítettek tusfürdőt, gondoltam, kipróbálom - és elképesztő, de működik! Ez az EGYETLEN tusfürdő, ami minimálisra csökkenti az irritációt, én nagyon-nagyon hálás vagyok a gyártónak. Szóval ******, ajánlom mindenkinek, akinek ténylegesen problémás, érzékeny a bőre. Illata nagyon kellemes, szolid.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Gittus

2015. december 28.

A 2 éves kisfiam bőre télen nagyon száraz tud lenni, atópiás. A Sanatopic testápoló mellé idén ezt is elkezdtük használni. Azóta hetente kb. egyszer kell bekennem! Szuper! Samponnak és fürdetőnek is használható. És valóban arclemosónak is tökéletes számomra is. Az ára is korrekt, kb. 800-900 Ft, sokáig elég. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Pittyputty

2015. december 26.

Brutál jó!!!! Én arclemosónak is használom, ez igazi csodaszer ! Imádom az illatát is !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Vitaminok: Panthenol