Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2015. december 8.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Dezodorok

0 % alkoholtartalmú, nem hagy fehér foltot. Hagyja a bőrt lélegezni, hatékony védelmet nyújt 24 órán át. Hidratálást nyújt, a puhább és simább bőrért.

sabrirory

2018. július 27.

Az illata nem rossz, de nem is a legjobb, inkább idősebb hölgyeken tudom elképzelni. :D Nem vagyok nagyon hónaljban izzadós, de nekem arra kicsire ez is megfelelt. Már kétszer újra vettem. Legközelebb más vízekre evezek,mert kicsit unom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

JuliannArt

2016. június 12.

Sokáig használtam Sanex tusfurdőt, ezért is vártam többet ettől a dezodortól. Sajnos az illata sem a kedvencem, a hatása pedig nem száz százalékos. Nem vagyok izzadós szerencsére, csak a komfort érzetem miatt használok dezodort, de ettől elég fura illatú lett a hónaljam. Kidobni nem akarom, ezért hétvégenként fújom magamra, mikor csak itthon vagyok és nem megyek sehová.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Marcsus

2015. december 22.

Az illata nekem nagyon nem tetszik, erőszakos, tolakodó, szúrós. A hatása így télen megfelelő, de egy nehéz nap végén azért már van szagom mellette is. Ezt az adagot elhasználom, amíg ilyen az idő, de nyilván nem tervezem újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.